Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sose láttam még női nemiszerve...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sose láttam még női nemiszervet, ezért a nyáron tervezek nudista strandra menni, lesznek ott fiatal lányok?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, arra gondoltam hogy majd ha ugye háton fekve napoznak a lányok, én alájuk megyek "napozni" vízszintesen fekve, úgy csinálok mintha aludnék de közbe végig nézem a nunikat

de én elég szégyenlős vagyok mert pici a péniszem, ezért egy törölközőt fogok rárakni


2016. febr. 1. 12:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
felejtsd el, 60 évesek vannak a nudista strandon csak.
2016. febr. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%

1. Akkor is láthatod amikor sétálnak.


2. Inkább mamapinákat fogsz látni. Egy öregasszonynak is női nemi szerve van.

2016. febr. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
indavideón van pár nudista strandos videó, rejtett kamerás, egyáltalán nem csak öregek vannak ott, most néztem
2016. febr. 1. 12:22
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
ne szégyenlősködj, fiatalok kevesen lesznek, inkább érett felnőttek és idősek... és ők tudják h se a lankadt méret se a merev nem számít igazán... szóval mamapinára fel ;)
2016. febr. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
első vagyok, én voltam nudista strandon csak nagymamák vannak ott meg nagypapák
2016. febr. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
fenéket, most olvasok utána, vannak 20 éves csajok is, meg 17 is, és mivan akkor ha elkezdem verni rájuk a törölköző alatt?
2016. febr. 1. 12:30
 7/12 anonim ***** válasza:
80%

6:


Akik nemhogy masztizni, de csak kukkolni járnak oda, azokat is kiközösítik hamar.


Gondolj bele, én is pofán vernélek pár haverommal, ha a barátnőmre vernéd vagy őt lesnéd sok időn keresztül folyamatosan.


(Nem azt mondom hogy ne nézz rá, amikor meztelen, de ne őt nézd folyamatosan nyálcsorgatva, pláne ne verd ki. A nudizás nem erről szól.)

2016. febr. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne itthoni nudi strandra menj. Horvátország pl. Vagy bármelyik más külföldi országba.

Itthon ritka hogy fiatalok nudizzanak.

Miért nem ismerkedsz és keresel barátnőt, ha még nem láttál puncit? Ne légy szégyenlős még ha kicsinek is találod a méretedet.

2016. febr. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
ilyen mentalitással nem is fogsz
2016. febr. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Jajj ezen annyira jót röhögtem :D

Mit akarsz te a nudista strandon egy koktélvirslivel?


A nudizmus egy elv, hogy mindenki egyenlő és egyforma, nem számít a rang, a ruha, a divat, a pénz. Az vagy, akinek a jó isten megteremtett, pucéran. Másik elv, hogy te is látsz, meg téged is látnak. Ott te nem tehetsz törölközőt a kukira, meg nem lehet takargatni magad, mindenki megmutatja magát a csupasz valójában.

Vagy elfogadod a szabályokat, vagy koccolhatsz.


Ha ennyire fiatal pi.nát akarsz nézni, miért nem mész el egy sztriptízbárba vagy egy kukkoldába, főleg amennyi eszed van. Ott te nem vagy meztelen, csak a csaj, ha ügyesen dugdosod a tízezreseket a bugyijába, még foghatsz is pi.nát. :D


Szánalmas vagy. :D

2016. febr. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!