Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek mekkora lehet egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mekkora lehet egy átlag péniszméret?

Figyelt kérdés
Sziasztok, rengeteget olvastam erről, mostanában haverommal beszéltünk a témáról, és elkezdett foglalkoztatni ki mit gondolhat ha látja az enyémet, 1 lánnyal voltam de ő nem húzta a száját... Teszem hozzá 14,5-15cm hosszú, a kerülete 12.5 majdnem 13cm, nem túl magas 174-175cm körüli srác vagyok, 18.5 éves. Szóval, szerintetek honnan indul egy normális elfogadható méret? Tudom hogy jönnek a leszólások hogy miért foglalkoztat, csak a szüzeket érdekli stb, de ezekre most nem vagyok kíváncsi, értelmes válaszokat várok. Köszönöm!
2016. jan. 30. 17:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
13-4 az átlag, 15-8 elég jó, 18-20 nagy, 20+ meg már húú...
2016. jan. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%
A tied pont az átlag felső része hosszban, és az átlag vastagságban, semmi gond vele. :) A lényeg, hogy szép keményen álljon!
2016. jan. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Nekem 20+ a megfelelő. 17/ribi
2016. jan. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
na igen kedves utolsó, ezek a válaszok amiktől sok ember nagyon kétségbeesik :D jó, én most tudom hogy irónia, de na.. :D
2016. jan. 30. 18:10
 5/13 anonim ***** válasza:
jobban jártál, mint én az én mikro 12cm rövid és 11,5cm kerületű vékony selejt méretemmel. Az átlag hosszra 15cm kerületre 13cm.
2016. jan. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

11-15cm átlag, alatta kicsi, felette 18cm-ig nagy, 20 cm felett pedig túl nagy.

Vastagságra ~4cm.


Amúgy nem meglepő, hogy a nők többsége úgy vélekedik, hogy az átlag a legjobb(amiből egyébként a legtöbb van)?

A férfiak pedig azon versenyeznek, kinek nagyobb... Sose értettem. :) Vagy nekik jó ha fájdalmat okoznak, vagy csak félig tudják betenni?


24N

2016. jan. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

értelmes válasz 1: googlezd meg

értelems válasz 2: keress rá itt, mert minden héten megkérdezi valaki

értelem válasz 3: miért nem egy orvost kérdezel meg erről, akinek valószínűleg pártatlan a véleménye, ahelyett, hogy névtelen kommentelőktől és trolloktól várod a választ...

2016. jan. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Akkor mondhatni nekem átlagos... Nőni már nem hiszem hogy fog.

4.: azért az nem mikropénisz..

2016. jan. 30. 19:18
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Mindegy, hogy hívjuk.. kicsi és vékony mivel csak 3,5cm vékonyságra.. Tök mindegy vannak ilyen hulladékok is, akik fölöslegesen születtek meg, mert csak beléjük törlika nők a lábukat emiatt.
2016. jan. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Ez a gyakorikérdések, elfér ez a kérdés itt, mindig ismeretlenek válaszolnak minden kérdésre, és olvastam ilyen kérdéseket kevés értelmes válaszokkal és régi kérdésekkel. Ezzel a kommenteddel sikerült még egy jó kommentet írnod, köszi
2016. jan. 30. 19:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!