Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A lábfétis taszító egy nőnek?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lábfétis taszító egy nőnek? Vagy van esély, hogy találok olyan nőt, akinek bejön?

Figyelt kérdés

Az az igazság, hogy rettenetesen beindítanak a szép, kecses női lábak. Szex közben vagy előjátékként nagyon szívesen kényeztetném egy nő lábát (csók, masszázs).

De nagyon tartok tőle, hogy a nők többsége undorító, beteges dolognak tartaná, és otthagyna, ha elmondom.


Van olyan férfi, aki ugyanígy van vele, és esetleg már csinálta is? Nők, nektek ez mennyire taszító?



2016. jan. 30. 16:39
 1/7 anonim ***** válasza:
26%
valóban taszít 25L
2016. jan. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
A párom is pont olyan, mint te, de csak 1 év után merte elmondani, vagyis inkább rávezetni a dologra. Pedig én nyitott vagyok és elfogadó, semmi taszító nincsen benne számomra és szerintem kevés nő van, aki emiatt nemet mondana.
2016. jan. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
Én sokszor még verem is a páromnak a lábaimmal, a csókok és masszázs mellett, szopogatni is szokta a lábaim.:) Nem,nem taszít,sőt.
2016. jan. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Engem nagyon taszít ><
2016. jan. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%
Egyáltalán nem tartom betegesnek vagy taszítónak, nekem bejön (persze csak ha nem viszi túlzásba)
2016. jan. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha nem a kapcsolat elején esik nekem az ilyen vágyaival hanem mikor már erős a kapcsolatunk akkor nem zavarna.

Bár a lábnyalogatás és lábujj szopogatás meg ilyenek nekem már sok.

De az általad felsoroltak még elfogadhatóak.

2016. febr. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Értelmesen kell csinálni és nem kizárólag a lábakkal foglalkozni és nem lesz semmi gond.
2016. febr. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!