Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Swinger klub!?

Figyelt kérdés
Hogy működik. Tagdíj . Stb

2016. jan. 28. 11:11
 1/9 anonim ***** válasza:

keress rá googleben, minden klub honlapján találsz egy több oldalas etikettet, hogy "hogy működik"

Tagdíj is lesz, ami általában ugyanaz minden klubnál.

Csak pár név, hogy google egyszerű legyen:

tiktak, dreamland, martini

2016. jan. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!:)
2016. jan. 28. 11:21
 3/9 anonim ***** válasza:
10%

ezek a helyek nőknek és jóképü férfiaknak való


a nőknek totál ingyenes


a pasiknak meg jó drága


A nők csak akkor nem dugnak ott, ha nem akarnak meg hát ugye mindig a fránya válogatás, magas igények.


Pasiként viszont ha nem nézel ki jól, akkor inkább ne is eröltesd.


egyébként meg én biztosan hánynék, ha látnám, hogy okádék nőket dugnak sportos fiatalemberek.


hát hol érdemli meg a gruppenszexet egy szakadék nő?

2016. jan. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az okádék meg a szakadék kifejezéseid elég erősek .. Köszi hogy irtál de ien stílusba minősíteni hát inkább nem is irok erre semmit! Amugy meg a szépség relatív!:)
2016. jan. 28. 22:39
 5/9 anonim ***** válasza:
10%

miért lennének erösek a kifejezések?


szerinted RENDBEN VAN az, hogy egy ocsmány modon elhizott nő (aki esetleg még idős is) lemegy INGYEN a swingerbe, ahol INGYEN ehet-ihat és fiatal sportos pasikkal szexelhet hajnalig?


Mert ez teljesen igy müködik.

2016. jan. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%

3+5 én leszavazlak mert én elmondhatom, hogy már többször voltam több fajta klubban és a te kifejezésed vagy tapasztalatlanságra utal vagy olyan olcsó fajta klubban voltál ahol mindent kispórolnak és olyanok is járnak oda...

Mindenféle ember jár klubba, fiatal, idős, szép, csúnya, tény, hogy inkább idősebbeket fog meg (akiknek van egy normális, stabil kapcsolata)

Kérdező, nem tudom te hogy mennél, párral vagy magadban (párt ajánlom elsőre), de kezdőknek mindig páros este a megfelelő.

Első voltam

2016. jan. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A fiatal Sportos pasi az csak akkor dugja meg ha ügye a nő is akarja de nem raknak pisztolyt a fejéhez a "fiatal Sportos faszinak" hogy dugja meg mert ha nem akkor lelövik .. Lehet azt szereti . Attol higy neked nem tetszik neki tetszhet ha más nem az a bevállalóssága a nőnek ami sokból hiányzik..
2016. jan. 29. 11:09
 8/9 anonim ***** válasza:
15%

de akkor miért nincs az, hogy ha én odamennék egy ilyen helyre, alacsonyan, gyerekképüek, véznán, akkor velem is dugna egy LEGALÁBB VÁLLALHATÓ külsejü nő?


ugyanis elárulom: NEM FOG

2016. jan. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Az iennel amiket leirtál Sehol nem fognak dugni !:)
2016. jan. 29. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!