Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van itt olyan hetero pasi,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan hetero pasi, aki kipróbálta a meleg szexet?

Figyelt kérdés

Többek szerint az életben mindent vagy sok mindent ki kell próbálni. Ide tartozhat a meleg szex is.

Olyan pasira vagyok kíváncsi, aki tényleg hetero, a szex és a szerelem is csajokkal megy neki. A ki kell próbálni elv alapján mégis belement a meleg szexbe. Nyugtázta, hogy most már ezt is tudjuk, hogy milyen, majd folytatta az életet tovább a nőkkel.


Az élménybeszámolóra vagyok kíváncsi.



2016. jan. 24. 17:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Azt nem úgy hívják hogy hetero, kedves kérdező...

A hetero attól az, hogy nem b*uzi, ennyi...

2016. febr. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 d istván válasza:
Undoritó meg minden. Sok férfi elgondolkodik azon vajon milyen lehet egy férfival.én nem probàltam de megfordult màr a fejembe. Föleg a vàlàs utàn mikor elegem lett a feleségem mocskosàgàból. Mikor ràjöttem 3-4 szeretöt is tartot és màstol lett terhes.Ez miatt is megismerkedtem egy meleg sràccal szex miatt de énhibàmbol nem lett semmi. De ö lett a legjobb baràtom.kedvelem mint embert.ez azt jelenti nem kell mindent elitélni.mert a tàrsadalom vagy mit tudom én ezt sugalja. sose tudni kiböl mit hozki a sajàt helyzete.én se gondoltam ezt.
2016. máj. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
100%
Enis hetero vagyok. De voltam pasival is többször is és leszek is
2019. júl. 18. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!