Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az mennyire igaz, hogy Szerbiá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire igaz, hogy Szerbiában a szerb nacionalista fiúk szeretik kihasználni a magyar lányokat?

Figyelt kérdés
2016. jan. 24. 11:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem csak Szerbiában és nem csak nacionalista fiúk. És nem csak magyar lányokat.
2016. jan. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Itt a Vajdasagban a magyar nok nagyon bomlanak sokszor a szerb ferfiakert....pedig nem egyet lattam mar megverve utana.

En ugy latom vonza a magyar noket a szerb ferfiak hatarozottsaga,karakansaga,de sajnos sokszor aggresszivek is

En felig magyar felig szerb vagyok.

2016. jan. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
58%

Szegeden vagyok egyetemista és egy vajdasági lány, aki a csoporttársam mesélt ilyenekről.


Ő 1,5 évig egy "maffiózó-szerű" szerb sráccal járt, pedig ha csak úgy megismernéd a lányt, elég kedves, rendes, jólelkűnek találnád beszélgetés után.

Azt mondta a szerb srácék házában volt egy "fegyverszoba", ahová ő nem mehetett be soha, de a srác egyszer kivitt neki egy pisztolyt onnan megmutatni. Azt mondta neki a barátja, hogy ott tartják az illegális gépfegyvereket, pisztolyokat, hogyha megint háború lenne Szerbia ellen vagy ha betörnének hozzájuk (amit épeszű ember aki ismeri a környéket nem tenne meg) akkor legyen mivel védekezni. A srác még azt is mondta, hogy ilyen "fegyverszoba" nem csak náluk van, hanem szinte a Vajdaságban még a legtöbb törvénytisztelő szerb házában is van pár puska, persze illegálisan és a hatóságok sem szólnak érte. Magyaroknál vagy más nemzetiségeknél ilyen nincs, nem lehet. Íratlan törvény.


A srác nem is engedte hogy előtte vagy a családja előtt magyarul beszéljen.

Csinos lány, úgyhogy gondolom a srác szívesen elvette volna később vagy ilyesmi, de mikor a magyarországi suli miatt szakított vele végül a lány, akkor még hetekig zaklatta utána.


Nem mondom hogy ilyen minden szerb férfi-magyar nő történet, de én csak ezt az egyet ismerem és most megosztottam veletek alapjaiban.

2016. jan. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
60%

A magyar nők csak magyar férfiakkal szemben akaratosak, bármilyen külföldinek pillanatok alatt pincsivé válnak.

Ez sajnos kicsit sem túlzás, borzalmasan sok ilyet láttam az elmúlt 10 évben.

Persze hamar kiderül, hogy kicsit sem jobb ízű az a fasx, de addigra már késő.

2016. febr. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Aki ilyen kutya szerbbel áll össze az áruló. Nem kár érte.
2016. márc. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

5:


Ha te elköltöznél Magyarországról más országba, akkor nem jönnél össze helyi nőkkel, mert áruló kutya lennél akkor?


Ez 90%-ban mindig a helyi nőkre jellemző, hogy összejönnek az idegen férfiakkal. Egy magyar lány is összejön idegennel épp úgy, ahogy te is összejönnél idegen országban egy idegen nővel. Akkor az a nő is áruló kutya és téged agyonverhetnek a férfi honfitársai bosszúból hogy "ellopod" a nőiket?

2016. márc. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!