Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, van aki nem érzi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, van aki nem érzi megalázónak a szopást, úgy hogy fogják közben a fejét?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy a srác ráteszi a kezét a fejetekre.

2016. jan. 24. 00:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
58%
Hát, mivel a párommal csinálom csak,így nincs benne semmi megalázó. Neki jó érzés, nekem segítség is, szóval nincs ezzel így baj.
2016. jan. 24. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
52%
Nem megalázó, viszont én személy szerint nem szeretem. Hajlamos nagyon bedurvulni és az nekem úgy már nagyon kellemetlen. Erőltetné a mélytorkot is...
2016. jan. 24. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
56%

A lányok egy része annak érzik, másik részük nem.

Ilyen egyszerű.

2016. jan. 24. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem nem megalázó, megfelelő pasi mellett elég izgató tud lenni :)
2016. jan. 24. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
81%
Régen volt egy partnerem, aki megalázóan csinálta, szorította a fejem/nyakam, mikor már köhögnöm kellett, sem engedett el...nem figyelt rám egyáltalán, vele az volt, amúgy magát a tevékenységet nem tartom megalázónak, csak lehet úgy is csinálni,hogy azzá váljon.
2016. jan. 24. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
96%

Nem az, ha közben figyel rám, hogy meddíg esik jól

21/L

2016. jan. 24. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
86%
A barátom csinál ilyesmit, de mindig nagyon figyel, hogy ne durvuljon el, ne szorítsa a nyakamat, és így mindkettőnknek jó. Vele egyáltalán nem érzem megalázónak, de ha nem tisztelne ennyire a partnerem biztos más érzéseket váltana ki belőlem ez az egész.
2016. jan. 24. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
74%
Finoman rá kell harapni hogy tudja hol a határ...
2016. jan. 24. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ez jutott eszembe a kerdest olvasva:"Igaz,hogy térdelünk,de közben a tökét szorongatjuk.." (Szex és New York).

Egyetertek az elottem szolokkal,a parommal nem megalazo,figyeli a reakciomat,hogy meddig mehet el,sosem durvult be anelkul,h en ne akartam volna.

2016. jan. 24. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
56%
Én imádom, sőt ha mozgatja a fejemet azt is. De ezt megfelelő partnerrel, aki figyeli, hogy mikor nem jó már.
2016. jan. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!