Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ti lennétek "luxus...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti lennétek "luxus szajhák"?

Figyelt kérdés

Ezalatt úgy értem, ha elcsábítana egy gazdag és fogjuk rá jóképű férfi. Együtt maradnátok-e vele hosszú távon?

De igazából a férfi életében nemfoglalnál központi szerepet, nem nagyon érdekelné őt az életed, csak szexualítása kiélése érdekében kellesz neki.



2016. jan. 23. 12:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem!!!
2016. jan. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hozzáteszem hogy ez a férfi rengeteg mindent megadna neked: kocsit,rengeteg ruhát, luxus utazásokat stb...
2016. jan. 23. 12:44
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha mellette élhetném az életemet, akkor igen, miért is nem?! :)
2016. jan. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
*ne?! Előző voltam
2016. jan. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A luxus, az autó, a szép ruhák maximum ideig-óráig csavarják egy értelmes nő fejét, utána marad az üresség, meg a tükör, amibe nem tud belenézni. Nem éri meg.
2016. jan. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha korulnezel magad is lathatod hogy luxus sem kell hozza, a nok nagyresze olyan ferfival el akit nem erdekel a no, csak egyes testreszei.
2016. jan. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Vagy ratalalsz arra,aki minden luxust meg tud adni neked,szeret is es te viszont szereted... Nekem sikerult!es nem egy oreg papahoz mentem felesegul eljatszva,h mennyire jol erzem vele magam aztan varva,h mikor temetik

Van ilyen,bar en nem kerestem.inkabb o akart minden aron engem

2016. jan. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Csak arra nem mindenki talál rá!!!
2016. jan. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!