Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A pasik szeretik szexben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik szeretik szexben uralni a partnert? Ez mit jelent?

Figyelt kérdés
2016. jan. 22. 11:27
 1/8 anonim ***** válasza:

mindenkinek mást jelent!


számomra azt, hogy a férfi irányítja jobban az eseményeket szex közben, de ez nem jelenti azt feltétlenül, hogy ne lenne kölcsönös:)))

2016. jan. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Tepertős pogácsa... ***** válasza:
Én szeretem, domináns típus vagyok, de ez nem jelenti azt, hogy minden pasi ilyen.
2016. jan. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Sokan szeretik, jah.

Kifogtam ilyeneket én is.

Még jó, hogy a jelenlegi nem ilyen...

2016. jan. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Kedves 2-es válaszoló!

És ez mit jelent a gyakorlatban? Ha nem gond a kérdés. Nem igazán tudom ennek a gyakorlati része mit jelent?

2016. jan. 22. 11:37
 5/8 Sunshinedoll ***** válasza:
Azt hogy a kisebbségi komplexusukat a nők szexuális kihasználásával kompenzálják.
2016. jan. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én nagyon szeretem,ha a pasi határozott és irányít a szexben.Persze ettől még én sem vagyok egy fadarab,aktív vagyok,de jó érzés,ha magabiztos,engem is magabiztosabbá tesz.

Volt nagyon töketlen szexpartnerem is,aki mindenben az én kezdeményezésemet várta...nagyon kiábrándultam belőle,egy férfi legyen már határozott.

20N

2016. jan. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
En is imadom a hatarozott kezdemenyezo dominans ferfiakat :)
2016. jan. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Szóval, akkor ez azt jelenti, hogy a pasi a kezdeményezőbb, az ágyban ő az aktívabb, elmondja mit akar és "elvárja" hogy tedd azt?

Viszonozza is? Vagy inkább csak használ?

2016. jan. 22. 12:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!