Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gyk s férfiak! Ki az aki meg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyk s férfiak! Ki az aki meg van elégedve a külsejével ill a szexuális életével?

Figyelt kérdés
Nagyon kiváncsi vagyok;) csak őszintén!
2016. jan. 19. 21:33
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Mindennel meg vagyok elégedve. :) 21/F
2016. jan. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Meg vagyok elégedve a külsőmmel, a magam 160 cm-es magasságommal együtt. Szexuális téren nem, mert 5 hónapja nincs barátnőm, így az 5 combú asszony csitítja a vágyaimat. :D

Te vagy a Nő az álmaimból?

-Na ne má! :D

2016. jan. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Hellyel-közzel elégedett vagyok magammal. Persze a dákesz lehetne 1-2 centivel nagyobb, de ez alap férfiaknál. Viszont szexuális életem konkrétan nincs, ezzel annyira nem vagyok elégedett, de nem is kifejezetten zavar. Partner éppen akadna, ha nagyon akarnék, csak sajnos durván melómániás vagyok, a kettő pedig nehezen összeegyeztethető... :/
2016. jan. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
tökéletes vagyok :3
2016. jan. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nincs most barátnőm, és szex sem, mivel én csak kapcsolatban szeretkezem. Pechemre régi vágású fazon vagyok. :D No de nincs okom panaszra, néhány nálam idősebb nővel már jártam, megtanultam szexelni rendesen :)
2016. jan. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Akkor legyünk őszinték.

Na kérem szépen.Én egy túlhajszolt 44-éves fa..i vagyok.Szexeltem már eleget.

De most 1-2 éve már, jobban örülök annak ha nem egyedül kell felkeljek az ágyból.

Persze kell a szex is,és kívánom is.De amikor egyedül kelek fel. Akkor úgy érzem.Hogy sz.rt se ér egy együtt lét, a közös ébredés nélkül.

Ennyi az én bajom.

Amúgy a libidóm olyan mint egy 20-éves titáné.:)

A kondim meg még elbír egy jó másfél két órás dzsemborit.:)

2016. jan. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Szerintem egész normálisan nézek ki, a nők azt mondják, hogy túl szigorú vagyok magammal és nagyon jól nézek ki. Pár éve tettem fel itt pontozásos kérdést is a külsőmmel kapcsolatban, 10/8-10-ig változtak a válaszok, azóta meg csak izmosabb lettem - szóval azt hiszem nincs mire panaszkodnom :)


A szexuális életem remek, bár nincs most párkapcsolatom, azért annyi szex mindig jut amennyit szeretnék, könnyen ismerkedem. Tavaly több dolgot pipáltam ki a szexuális bakancslistámról, mint valaha, idén szeretnék ezen az úton menni tovább :)


Ha valakinek van kedve ismerkedni - írjon!


28/F

2016. jan. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!