Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 30fölötti nők egyantalán nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszemely.96 kérdése:

30fölötti nők egyantalán nem izgatnak a 20-25éves sracok? Inkabb szexeltek egy 30as palical!?

Figyelt kérdés
2016. jan. 18. 14:56
 1/6 anonim ***** válasza:
20-25éves srácoknak miért nem felelnek meg a korabeli lányok? EZT SOSE ÉRTEM?
2016. jan. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mert szerintem sz idösebb nöket is ki akarjak probalni. Nincs eztel sztem gond :) 24l
2016. jan. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Csak érdekesség képpen kérdeztem mivel látom sok az ilyen kérdés :) egyébként szó mi szó kiváncsi lennék milyen egy idősebb nővel :) normális válaszokat várok :)
2016. jan. 18. 15:02
 4/6 anonim ***** válasza:

96-os születésű kérdező...

Én 30 vagyok, párom is annyi, viszont sok ismerősünk van akik fiatalabbak. Nehéz ezt elmagyarázni, mert a legtöbb 20 év körüli srác még mindig azt hiszi, hogy csakis a kinézet a lényeg, de őszintén ég és föld különbség van egy 20 éves és egy 30 éves srác között. Még akkor is ha kinézetre hasonlóak. Én letagadhatnék jó pár évet és van ismerősöm aki 30nak néz ki, de 21.

Szóval itt a kinézet nagyon csaló, emiatt nem számít, hogy hány éves nézel ki. Itt az élet felfogáson, az intelligencián és a tapasztalatokon múlnak és buknak el a dolgok. Egyszerűen ha beszélget az ember egy 20 évessel, lehet akármennyire okos és jó tanuló, az első gondolatod, hogy "jajj de gyerek ez még"

És én nem ismerek olyan lányt aki arra gerjedne, hogy "jajj de jó gyerekes"

Azért jönnek be a csajoknak az idősebb pasik is, mert ők férfiasak, úgy viselkednek, úgy beszélnek, olyan a felfogásuk, és lehet Danny DeVito kinézetük van a fiatalnak meg szupermodell teste, de a csajt nem a test fogja meg.

2016. jan. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Engem egyáltalán nem izgatnak. És egy fél éve már egy 40-es pasival szexelek. :D Szép lassan mindketten öregszünk a párommal.

31N

2016. jan. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Majd ha 30 fölötti leszel,szexelhetsz 30 fölötti nőkkel.De akkor meg majd a fiatal csajszik fognak kelleni...ki érti a pasikat?:D
2016. jan. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!