Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az anális szexet azért is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az anális szexet azért is szeretné egy férfi, mert általa egy magasabb bizalmi szintre lép a kapcsolat, vagy csupán élvezeti okokból vágyik rá?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Fél éve vagyok együtt a barátommal,aki párszor már felvetette az anális szex ötletet,én azonban mindig elutasítottam. Elgondolkodtam rajta viszont,mert szeretnék mindent megadni neki,amire vágyik, illetve nem szeretnék elzárkózni olyan dolog elől, amiről nincsen tapasztalatom.


Felmerült bennem a kérdés, hogy egy férfi miért szeretné az anált? Csak azért mert szűkebb, másabb érzés? Mert nekem ez végül is egy hatalmas bizalmi kapcsolat kialakulása is lenne. Hiszen olyan módon lennénk így együtt,mint még előtte soha senkivel.


Ti hogy látjátok, hogyan élitek meg ezt?

Köszönöm, 20L :)


2016. jan. 18. 13:30
 1/7 tarnai ***** válasza:
Az érzés, egyrészt hogy szűkebb, igen. Másrészt mert ha odaadod neki magadat így, ilyenformán, azt "jelenti" neki, hogy az "övé" leszel teljesen. Hogy teljesen "birtokba" vett téged. Nyilván kell hozzá egy normális férfi-női hozzáállás az egészhez, de lelkileg a szűk fenék érzésén kívül még ezt adja. Szerintem.
2016. jan. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%
Azér,t mert az olyan, mint ha férfit d*gna.
2016. jan. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi!

Közel fél óra alatt csak 2 válasz érkezett,pedig azt hittem ez egy igen gyakori téma. :)

Várom a továbbiakat! Férfiak,nektek mit jelent az anál?

2016. jan. 18. 13:54
 4/7 anonim ***** válasza:
A szex egy jó játék, de nagyon komoly. Minden izgalmas dolog megengedett ami mindkét félnek jó. Mindent ki kell/lehet/ próbálni. A legjobb, ha teljes őszinteséggel és odaadással jár. Mind ez hatalmas bizalmi kapcsolatot feltételez, de egyben maga is fokozza azt.
2016. jan. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok. A kapcsolatunk elején nem merült fel, aztán ahogy egyre jobban felfedeztük, megismertük egymást úgy jött az anál is. Én nem zárkóztam el előle, mert korábban már próbáltam, viszont a jelenlegi párommal kezdtem el élvezni :) az ő szempontjából szerintem nincs ilyen bizalmi vonala a dolognak, csak élvezi és kész :D
2016. jan. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálam azt jelzi, hogy egy magasabb bizalmi szintre lép a kapcsolat. Ha egyszer megvolt, akkor utána már nem is akarom annyira. Nekem egy nő megengedte kis győzködés után. Most a feleségem! :-)
2016. jan. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

Egy kapcsolat akkor teljesedik ki, éri el egyik ,,mérföldkövét", mikor a nő felhozza, vagy beleegyezik feltétel és félelem nélkül az análba.

A bizalom vezetett oda férfiként, hogy ezt ,,akarjam" NŐVEL (csakis nővel). Volt egy elméletem, miszerint az egy olyan gát, ami egy tabu. Az emberek többségének tabu. De én nem szeretem a határokat, mikor korlátoznak.

És egy kapcsolatban amúgy me jó, ha vannak tabuk, titkok, olyan, amit nem szabad !

Szóval ez vezetett el addig. Mikor sor került rá, meglepődtem. Kicsit undorodtam tőle pár éve, de azt mondta: lesz ami lesz, megcsináljuk.

Berakntam a nőnek, ő sóhajtott egy nagyot, kérdeztem: mehet tovább ? Ő: csináld. És átadta magát. Ellazult. Picit remegett, de kb. egy percen belül az is megszünt.


Az egész dolog utána más volt az ölelés. Közelibb, személyesebb. Jobb !

És mondhatjátok, hogy kamu amit leírtam, meg hogy aki szereti nővel az anált, az látens meleg... de akik ekkora baromságot beszélnek, sosem fogják érezni és élvezni azt a fajta bizalmat, amit ezzel lehet elérni.


Hogy ki ne maradjon a testi élmény: igen, nagoyn is jó volt, eufórikusan jó. Azért, ahogy sokan leírják, mert szűk. Szűk, nehesebb berakni, kihívás.

De megoldottuk, megoldjuk és meg fogjuk oldani báki legyen a párom bármikor.


19/F

2016. jan. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!