Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Teljesen felizgat ez a férfi?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen felizgat ez a férfi?

Figyelt kérdés

24 éves nő vagyok

A barátom (29) nagyon magas 198 cm, de mellette iszonyat vékony, inkább már sovány.

Eszik rendben, nem anorexiás, nem hánytatja magát, egyszerűen ilyen a génállománya.

Fellépésében, hangjában, kommunikációjában férfias.

Vastag csókos szája van, hatalmas lencse szemei, és nyakszirtig érő dús fénylő méz barna haja.

Bájos az arca, alig nő rajta szőr neki.


Barátnőim és a családtagjaim is mindig lecsesznek, hogy keressek már magam mellé egy férfias kiállású pasit.

Randiztam többel is, de egy se hozott lázba.

Ő viszont igen. Úgy benedvesedek, hogy tocsog a bugyim, szimplán ha csak a közelembe van, még hozzám sem ér.

A szex eszméletlen jó vele. Állandóan azon kattogok, hogy legszívesebben beteríteném a punci nedvemmel az egész testét.


Folyton csak a szexen jár az eszem, és hogy nézegethessem a meztelen testét, és egész nap (munka közben is..) arról fantáziálok, hogy ülnék rá az arcára, hogy nyaljon, vagy hogy milyen pózokban szeretkezzünk.


Már az is megfordult a fejemben, hogy nem e leszbikus vagyok,... hogy ennyire feminin vonású srác tetszik...

De az kizárt, mert a fütyijére gerjedek.


Ő egy nap max 3, 4 menetet bír, utána teljesen ki van purcanva, én viszont még mindig nedvesen és vágyakozóan nézek rá.

ő már alszik is mellettem.

nem vagyok nimfonám, és ilyen eddigi életemben nem fordult elő, hogy ennyire begerjesszen valaki.


Félek el fogom veszteni a munkámat, abszolút nem tudok koncentrálni s a feladataimat halmozom és a határidőket sem tudom teljesíteni.

Megőrülök....


Tanács? Bármi jól jönne most?



2016. jan. 17. 19:43
 1/7 anonim válasza:
200 GYIKES egyedülálló dislike-olja a kérdésedet. Köszönjük Emese, a napi dicsekvő rovatot láthatták hölgyeim és uraim. XD
2016. jan. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Idővel elmúlik, de legalábbis csökkenni fog, nem tudsz semmit tenni
2016. jan. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem mi a gondod. Van egy hapsid, akivel minden jól működik. Szexeljétek szanaszét magatokat és népesítsétek be a világot kisgyerekekkel.
2016. jan. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

- Mond meg nekik, hogy foglalkozzanak a saját macskasz.ros életükkel.


- Ne fesd az ördögöt a falra, mert megjelenik!


- aranyközépút

2016. jan. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az egyedülálló és komoly kapcsolatra vágyó férfiak nevében felháborodásomat és irigységemet fejezném ki!


Azt tudom javasolni, hogy próbáld elválasztani a munkádat és az ilyen "magánéletedet". Lehet vele is meg kéne ezt osztanod. Hátha jobban igyekszik hogy kielégítsen. Megpróbálhatod hogy kiveszel pár szabadnapot, hogy kiéljétek magatokat és utána "kipihenten" folytatod a munkádat

2016. jan. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha nem nől rajta szőr, akkor nem férfias :D
2016. jan. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hallod így ahogy leírtad még lehet én is betenném neki :P
2016. jan. 18. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!