Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan lehet Badoo-n ismerkedni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet Badoo-n ismerkedni?

Figyelt kérdés

Milyen képeket kéne beállítani, milyen szöveggel lehet ráírni valakire?


Van valaki, akinek ez már bevált?

Érdekelne, hogy lányoknak mik a tapasztalataik


2016. jan. 17. 12:44
 1/3 tarnai ***** válasza:

1. ha nővagy: fürdőruhásat.

ha faszi: mindegy, csak láccon hogy van makkos cipőd amit a lagzira fel tucc venni.


2. nem, nekem nem vált be.

2016. jan. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

kedves kérdező!


Nem lány vagyok! De én most pont Badoo-n ismerkedtem meg egy lánnyal és egészen jól alakul a kapcsolatunk. Már volt pár randink. Bár eddig még nem nagyon találkoztam lányokkal ilyen társkereső oldalakról! Sajnos a társkereső oldalakon is vannak a kamu profilok! Nekem a képeimet fotós csinálta, kivéve egyet. Az hogy milyen szöveggel lehet ráirni hát az sokmindentől függ... én általában szoktam valami érdekeset keresni az illetőn (pl. különös nyaklánc vagy szép tetkó) és arról irok vagy kérdezek valamit. Néha úgyis szoktam, hogy leirom azt hogy mit gondolok róla mint emberről vagy egy rövid szöveg kiséretében küldöm egy mókás videó linkjét és ezzel lehet hogy éppen felviditom... de hát szöveg terén soha nincsen olyan hogy tökéletes, mindenkinek más jön be!

2016. jan. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
"Sup bae u wunt sum wed?"
2016. jan. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!