Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van valami ilyen oldal?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valami ilyen oldal?

Figyelt kérdés

Olyan kapcsolatot szeretnék kialakítani, lehetőleg normális csajjal, akivel gyakran tudok dumálni, jól megértjük egymást, meg elbeszélgetünk, nemhogy szex partnert nem találtam, de még az ilyen is ritka.

Annyira nehéz normális lányt találni, főleg a korosztályomban..pedig jó lenne, ha lenne az embernek egy ilyen társa szerintem..most egyenlőre többet nem is akarok írni, a kérdésem az lenne, hogy van-e valami olyan oldal, ahol ha nem csak szexpartnert lehet keresni(mert általában csak olyan van tudomásom szerint) hanem ilyen beszélgető társakat..pl?

18F


2016. jan. 16. 20:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is pont ilyet keresek...
2016. jan. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az egyenlőre és az egyelőre nem ugyanaz... tanuljátok már meg a különbséget nyomik.
2016. jan. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Beszélgetés oké de szexkapcsolatba nem eggyeznek bele,szóval ha megérted ezt s elfogadod írj nyugodtan

17l

2016. jan. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nyugi vannak még pár ezren hasonló gondokkal. :D Csak hogy érezd az ironiát hány 100 ember hajt arra a kevés csajra. :DDD
2016. jan. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lényegében barátkereső oldalra gondolsz. Próbálkozz facebookon olyan oldalakon és csoportokon, amik érdekelnek.
2016. jan. 17. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!