Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyeim! Nektek megfelelő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyeim! Nektek megfelelő méretű (az igazságot! ) egy 18 cm hosszú és 11 cm átmérőjű hímvessző?

Figyelt kérdés

Tényleg az igazat mondjátok.

Ha akarjátok, leírhatjátok, hogy számotokra mekkora az ideális.

Csak azért kérdem, hogy hol a határ, mert ha kell, akkor tudok növelni a hosszán és a vastagságán.

Ezt a méretet persze merev hímvesszőre utal.



2016. jan. 13. 14:50
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

11 cm átmérő kb. egy újszülött kisbaba fejének átmérője.


(De a "csak azért kérdem, hogy hol a határ, mert ha kell, akkor tudok növelni a hosszán és a vastagságán" megjegyzésből ítélve elképzelhető, hogy nem elírás az átmérő, hanem a pénisz méret kérdések paródiája a kérdés.)

2016. jan. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

Körbemért érték úgy, hogy nyugalom emberek!

Nem kell lecseszni, kiakadni okés?! Minden rendben van.

Na most hogy megbeszéltük kedvesen és türelmesen, "szép" szavakkal, folytassuk is a témát.


Amit én találtam módszert, az tényleg használ. Kipróbáltam, és láttam és éreztem, hogy több vér kerül a péniszembe, és ezáltal vastagabb lett. A vörös színén láttam, mert mikor izgatott állapotban van, akkor is olyan piros színe van, ráadásul nem fájt, hanem jobb érzés volt.

A lényeg, hogy nem brutális módszer, és figyelmeztet dolgokra, hogy mit tegyél és mit ne.

Ez magyarán csak egy kis torna a pénisz izmaira is. :)


Szóval, akkor a hosszával nincsen gond? Okés.

Akkor vastagnak nem elég vastag. Mekkora lenne vajon az ideális vastagság? 15-16 cm KÖRBEMÉRT méret?

2016. jan. 13. 15:35
 13/23 anonim ***** válasza:
Az kerület, és ha elosztod 3,14-el, megkapod az átmérőjét. :D Alsó tagozat 4. osztály. :D
2016. jan. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
megérett a világ a pusztulásra, inkább szerintem tanulj meg írd meg a házit, ne a p.öcsöddel foglalkozz
2016. jan. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Nem nagyon jártál be a suliban matekra, igaz? :/
2016. jan. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Túl hosszú, vagy fájdalmat okozol vele, vagy mindig kint marad 1-2 cm.
2016. jan. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Tornával is Max 2 centit lehet rajta igazítani. Ugye tudod?


A hissza sok a vastagsága kevés. De miért is döntő ez?


1. Nem szabad túl mélyre böknöd mert az fájdalmas.

2. A vastagsága csak a hüvely falának ingerléséhez kevés.


És ez kit érdekel? :D

A csiklót és a g po tot ugyanúgy tudod ingerelni és egy nőnek ez bőven elég.



25F

2016. jan. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

A csiklóizgatása is fontos szerepet játszik, főként az előjátékban, de persze annak is megvan a maga szerepe, az én előre kidolgozott terveimhez, hogy mi hogy kövessen egymást, és miként.


De azért egy nő (szerintem legalábbis) jobban élvezi, ha nem csak kívülről izgatjuk.


Egyébként meg a hímvessző is pont olyan fontos, mint bármelyik más testrészünk, ugyanúgy ezt sem szabad elhanyagolni. Nem elég az, ha tudjuk mit hova kell tenni, majd 4-5 perc alatt lezavarod az egészet, és semmi élvezetet nem okozva a lánynak, csak magadnak.

Ezt hívják önzőségnek a szexben.

Akinek nem inge ne vegye magára, de szerintem teljesen normális, ha foglalkozom magammal.

2016. jan. 13. 16:23
 19/23 anonim ***** válasza:

A kérdés (helyesen):"Hölgyeim! Nektek megfelelő méretű egy 18 cm hosszú és 11 cm kerületű hímvessző?"


Uram! Nekünk megfelel egy ilyen méretű hímvessző, sőt még egy jóval kisebb is, de hozzá egy pasi aki ilyeneket kérdez, az már nem felel meg!!!

2016. jan. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

Bocsánat hölgyem.

De legalább a kérdésem eleje udvariasan és elegánsan indult. :)

2016. jan. 13. 17:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!