Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az baj ha nő létemre csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj ha nő létemre csak egyszer sikerül elmennem egy aktus alatt?

Figyelt kérdés
Mert ugye sok nő képes többször is elmenne egy aktus közbe. Nekem miért nem sikerül csak egyszer?

2016. jan. 12. 00:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Van akinek még 1 sincs.

Mennyi tapasztalatod van?

Lehet,hogy partnertől is függ.

F40+

2016. jan. 12. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
Ne túlozzunk. Kevés nő képes többször is elmenni. Már az egy is szép teljesítmény.
2016. jan. 12. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Noblesse Oblige ***** válasza:

Hát... a szex témakör nem A Nagy Nemzeti Vágta, ahol teljesíteni kell.

Szerencsére norma sincs előírva az egy aktus alatt kötelezően megélt orgazmusok számára... :)


A női gyönyör egy nagyon bonyolult dolog. Sok nő úgy éli le az életét, hogy nem is ismeri az orgazmus érzését. Aztán van aki azért szorong, mert a vaginális tekiniti teljes értékűnek, igazinak, a csikó izgatás által elért gyönyört pedig nem.


Ahány nő annyiféle szexualitás aktivitás, annyi más szokás, képesség és gyönyör. Élvezd a szexet, itt nem kell másokhoz igazodni csak magadhoz!


Szóval szerintem amíg örömöd leled a szeretkezésben addig baj nincs.

2016. jan. 12. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekunk nem baj.

A pasidnak valoszinuleg nem baj.

Neked?

2016. jan. 12. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

az én barátnőm is 1x megy el általában, de van h egyszer sem...

pedig én próbálok a lehető legtöbbet kihozni magamból, számtalanszor át si beszéltük de mindig az a baja h egyszerűen nem tudja elengedni magát annyira...:(

2016. jan. 12. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nejem nem baj.
2016. jan. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én pl csak csiklón keresztül tudok elélvezni, így alap, hogy aktus előtt ez bekövetkezzen, és hadd ne én ba$zakodjak ezzel, ha már van partner. Aktus közben meg egyszer sem tudok...
2016. jan. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem, nem baj. Miért lenne az?
2016. jan. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!