Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan személy aki bár...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan személy aki bár rokonotok, de szexelnétek vele?

Figyelt kérdés
Szerintem minden rokonságban van olyan akivel szívesen dugna az ember. Kár álszentnek lenni.
2016. jan. 11. 23:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nem rokonom lenne, akkor unokabátyám és bátyám. De nem vonzanak, csak jó pasik, tehát HA nem lennénk rokonok, akkor...:)
2016. jan. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Természetes, hogy nem tenné meg az ember ez csak fantázia. :D
2016. jan. 11. 23:04
 3/7 anonim ***** válasza:
a hugommal szexenélk ha nem a hugom lenne ő 18 én 21. néha felveszem a bugyiját stb de többet sose tennék. ezért vagyunk emberek.
2016. jan. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 CptTomato ***** válasza:
Nem vérrokon de a nagybátyám felesége jo nő.
2016. jan. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
én egy rokonra nem tudok úgy tekinteni, hogy szexelnék vele. Nem vagyok álszent, csak szent.:(
2016. jan. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Másodunokatestvérem, aki egy 24 éves csaj (nagymamám húgának az unokája) nagyon megdugnám. Néhányszor kivertem már rá a sok-sok év alatt. Évente talán ha egyszer találkozom vele családi eseményeken.


22/F

2016. jan. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Van. Unokatesóm 38 éves anyját. Nagyon durván szexi fiatalos Milf, jól tartja magát.
2023. júl. 28. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!