Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok akik szexpartnert...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok akik szexpartnert keresnek?

Figyelt kérdés
Ti milyen fiúkra vágytok? Szexpartnerre értem, mármint ha szexpartnert kerestek, ott mit néztek? Kikötés, hogy 10/10 legyen számotokra?
2016. jan. 11. 08:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem kikötés a 10/10, engem a személyisége sokkal jobban megfog, mint az hogyan néz ki.
2016. jan. 11. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha azt írom,hogy legyen 10/8 vagy afölött,az mindenkinek mást fog jelenteni,mert ez csak egy szám :D

Nekem szexpartnernél elsősorban valóban az számít,hogy jól nézzen ki,a személyiség is kis mértékben:legyen szimpatikus.Mivel egyéjszakásnál úgysincs sok idő megismerni a másikat,így az első benyomásra hagyatkozom.

2016. jan. 11. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Fiatal jó pasit
2016. jan. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
58%

Átlagos vagy sportos alkatút. Ne legyen se dagadt, se vézna.

Külsőre a 185 cm vagy magasabb férfiak jönne be és a farka is legyen azért legalább 15-16 cm.

Arcra nem mondok ideált, mert bár van, de a szöges ellentéteként kinéző férfiért is voltam már oda.

Viselkedésre legyen tökös, magabiztos, jó dumás, kezdeményező, bátor, önbizalommal teli.

2016. jan. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
58%

Szexpartnert kereső lányok,nekem írhatnak!

Nem vagyok 10/10-es de jó a dumám és vannak nagy erősségeim. :D

21/F

2016. jan. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!