Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akinek -5-10 közötti szemüvege...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek -5-10 közötti szemüvege van abban szokott szexelni vagy anélkül?

Figyelt kérdés
(Ha kontaktlencséje nem lehet).
2016. jan. 9. 13:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

én abban szoktam :-)


szeretem látni a kedvesem arcát :-)

2016. jan. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem -6os volt mindkét szemem, de sose volt rajtam szex közben. Max. kontaktlencse, de az se azért, hogy lássak valamit, mert az ágyba sztem nem szükséges. Amennyit kell, annyit még úgy is lát az ember :) Azóta pedig megműttettem a szemem, szóval már nem kell se szemüveg, se lencse.
2016. jan. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetne? Irritál?

Nekem -10 és -11-es lencsém van. 20 éve kontaktlencsézek. Szemüvegben ez a dioptria, eléggé vastag és nehéz. Szódásszifon alja. :D

Ha kiveszem, és éjszaka vagy korán reggel szexelek, akkor, a nélkül. A pin.@'t, úgy is közelről nézem, ha orálisan kényeztetem. :D Annyira meg látok közelre, hogy jó legyen anélkül is a szex.

2016. jan. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

-7, általában nélküle.. orálnál zavar, hisz barátnőm a combja szorításával még eltörné, vagy ilyesmi:D amit kell, azt látom nélküle is:)


utsó: nem a dioptriától függ, hogy lehet e kontaktlencse... függhet cilindertől is (pl -2.25ös cilinderre napi lencsét már nem lehet csináltatni, csak kétheteset), de van akit már -1es dioptriával sem tudja a szeme elviselni... egyszerűen van aki nem alkalmas rá, mert érzékeny a szeme rá, ennyi:)

2016. jan. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem 25 év aktív éveim alatt végig természetes és szükséges a szemüveg...., sőt sötétben is hiányzik, hiába felesleges.

Eddig minden szemüvegkeretem szex közben tört össze.

Patrtnereimet sohasem zavarta.

2016. jan. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ebben igazad van. Viszont, számtalan lencsefajta és márka van, ha van az optikusnál készleten, vagy készíttet, ad próbalencsét, amiért nem kell fizetni. Napi lencse, drága mulatság. 2 hetesek jobbak. Fél évre megveszem mindig.
2016. jan. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!