Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem tudok elmenni? A...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok elmenni? A többi lent.

Figyelt kérdés
A barátommal lassan egy éve járunk, nagyon jó a kapcsolatunk, és szeretem őt nagyon, de eddig semmilyen formában nem tudtam tőle elmenni. Már több, mint fél éve feküdtünk le először, mindkettőnknek az volt az első. Szoktunk előjátékozni is, de még a nyalástól vagy az ujjazásától sem tudtam elmenni. Ha magamnak csinálom, akkor el tudok élvezni. Beszéltünk már erről többször, illetve próbáltunk változtatni. Szerintetek mi lehet a probléma? 19L
2016. jan. 5. 23:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Láncon tart?
2016. jan. 5. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem.
2016. jan. 5. 23:50
 3/6 anonim ***** válasza:
Biztos bejön külsőre, nem csak a rózsaszín ködöt látod? (minden bántás nélkül!)
2016. jan. 6. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem két évig nem volt orgazmusom.

Nem ügy, majd jön.

Csak ne görcsölj rá!

2016. jan. 6. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Maszturbáltál már előtte? Abból sokat tanulna (ha közben nem a farkát veri). Főleg a barátodon múlik pedig a dolog, ha nem figyel a reakcióidra akkor nem igazán fogsz elélvezni. Próbáljátok úgy hogy egyszerre ujjaz és nyal (nem felváltva és az ujjával se úgy csináljon mint egy ütvefúró). Te próbálj minél jobban ellazulni és az érzésre koncentrálni, ne gondolkodj azon hogy neki milyen lehet, hogy csinálja neked.
2016. jan. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

#3: Igen, bejön.:))

Köszönöm a válaszokat!

2016. jan. 7. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!