Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Az anális szex bejön...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Az anális szex bejön nektek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A fiúkat szeretném megkérdezni, hogy miért vagy mivel jobb az anális szex és miért érdemes kipróbálnia a fiúknak a barátnőjükkel? Az olyan intenzív érzés a fiúknak? Vagy annyival élvezetesebb? Ha a fiúkat izgalomba hozza az anális közösülés akkor izgalomba hozná őket akkor is ha egy fiúval csinálnák? 18/Lány

2016. jan. 5. 20:04
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
18%
Még nem próbáltam, barátnőm nem engedi. Lehet keresek valakit erre a célra ;)
2016. jan. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

Nagyon jó és izgató! Egy fokkal édesebb izgalom!

Exemmel fantasztikus volt !

2016. jan. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

En meg sosem csinaltam,de sokan mondtak,hogy a fiuknak a prosztata miatt elvezetes..

F

2016. jan. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
19%
Azért nem ilyen egyszerű. Először is kell hozzá egy jó csaj. Így a nők többsége kiesik. Aztán kell hozzá hogy szép legyen a feneke, igen a lyuk is fontos! Ez sincs minden nőnek. Ha még a higiéniára is mint kritériumra gondolunk, akkor is még rengetegen kiesnek! Plusz még tudja is hogy mi az a szex, főleg popsiba, és álljon hozzá megfelelő módon. Újabb szita. Szóval a maradék kb. 0,1%-kal igen, bejön a dolog. Soha nem gondoltam rá hogy ez ugyanolyan lenne mint egy fiúval. Nem is értem normális embernek hogy juthat eszébe ilyen?!
2016. jan. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Megnéztem pár felnőtt filmet a kategóriában és azt látni -amatőr filmekben is- hogy jól láthatóan a fiú olyankor sokkal jobban élvezi a dolgot és sokkal jobban dolgozik is. Vajon a valóság is ilyen élvezetet nyújt a fiúknak, ezen morfondíroztam. Vajon ha a lány ezt szeretné kipróbálni megfelelő higiéniai testi lelki előkészületek után, merje ezt kérni egy fiútól is, hogy próbálja ki a lánnyal ezt is? Mi van ha a fiú nemet mond a lánynak erre a kérdésre? Túl mocskos dolog ha egy lány ilyesmit ki akar próbálni és nem a fiú tér rá a témára?
2016. jan. 5. 21:48
 6/25 anonim ***** válasza:

3

Vagyok leirtam!

Egy nonek indokolatalan a fenekeben turkalni ,mert nincs prosztatajuk mint nekunk!

A prosztata masszazs iszonyat jo erzest jelent csak sokan nem tudjak es emmiatt idegenekednek tole.

2016. jan. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Akkor lehet, hogy nem is olyan hülyék a melegek sem, ha egy pasinak ennyire jó érzést okoz az anális behatolás? Akkor végül is az anális szexben az a "nyerő" felállás ha pasi pasival mert mindkettő élvezi, a lány-fiú felállás pedig macerás mert a lány nem nagyon élvezi úgyse? Csak kérdezem, mert tényleg előtte állok még.
2016. jan. 5. 22:15
 8/25 anonim ***** válasza:
38%

A nő nem tud elmenni az análtól, de tudja élvezni... Valamint ha közben ujjazák, vagy műpénisszel is kényeztetik akkor óriásiakat tud élvezni.

Én szeretem az anált a barátnőmmel, Ő is élvezi. DE ez inkább olyan dolog ami kicsit egyoldalúbb szerintem (legalábbis nálunk), inkább az én élvezettemért csináljuk és Ő ezt szívesen megteszi értem havonta néhányszor. Az orális szexhez hasonlóan, ezt is inkább az egyik fél élvezi, de szerelmesek között az egyenlő a kölcsönös élvezettel.

Ha a barátnőm nem szeretné, fájdalmat okozna neki, vagy undorodna tőle természetesen eltudnám fogadni, hogy nem csináljuk.


A homoszexuális és a nő+férfi felállást pedig nem értem, hogy lehet perhuzamba hozni, egy lapon említeni.

A melegeknél kölcsönösen járhat orgazmussal az anális szex, nekik ez maradt meg az orál.

Amúgy elfogadom a melegeket, de az hogy egy szép nő, szép popsiját szívesen megdugom, kinyalom (Persze higiénia az számít!!!) nem jelenti azt, hogy férfival szexelnék. Soha nem tennék ilyet.

20/f

2016. jan. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Mert csak ismetelni tudom magam a prosztatamasszazs miatt a fiuknal is lehet egyszerre a kettot izgatni mint a lanyoknal,csak a fiuknal erthetobb a lanyoknal meg a latvany amit mondtal.

Es ennek semmi koze a melegekhez mert ha valaki szereti izgatni a prosztatat egyszerre a farkaval es azt csak a vegbelnyilason keresztul lehet az attol meg nem meleg!!

Ennyi erovel aki egy not seggberak az is lehetne meleg mert egy vegbelnyilasra izgul mint a melegek..

2016. jan. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

Nekem azért tetszik a dolog, mert intimebb és nem minden lány engedi meg.

Intenzívebb talán azért, mert ritkább.

2016. jan. 6. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!