Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ti azt hogyan értékeln...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti azt hogyan értékelnétek, hogy úgy felizgult rátok a srác, hogy az első lökéseknél elmegy?

Figyelt kérdés

2016. jan. 4. 15:27
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Engem egyáltalán nem zavarna, tartós kapcsolatnál.
2016. jan. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 tcsehi ***** válasza:
78%
Ezt nem értékelni kell, a srác csak kezdö volt még vagy netán szüzecske...igaz ha nagyon tetszik vagy szerelmes vagy abba akivel épp szeretkezel akkor megesik, hogy gyorsabb, de élvezetesebb a szex. Gyakoroljatok sokat együtt! ;)
2016. jan. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
Ezt nem èrtèkeli senki,mert nincs mit. Tapasztalatlanságra ital,amivel nincs baj, viszont egy nagyon jó szex nem ennyiből áll,hogy a srác ki-be teszi 3másodpercig aztán ennyi volt. Ezen változtatni kell. Vagyis nem èrtèkelnèm,inkább segítenèk a problèmám, állítólag lehet.
2016. jan. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
30%

Tartós párkapcsolatban oké.

Egyébként meg halál ciki. És nem venném bóknak, aki gyakorlott,és jó az ágyban, az tud magán uralkodni.

2016. jan. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%
Mindenhol ezt olvasom,hogy "halál ciki",de szerintem rohadtul nem az.Eddig az összes partneremről,aki nagyon hamar elment az első alkalmakkor,később kiderült,hogy nagyon is bírja sokáig,csak akkor tényleg úgy beindítottam,hogy elment és kellemetlenül is érezték magukat emiatt,de én mondtam nekik,hogy nem kell.Biztos van olyan is,aki csak a tapasztalathiány miatt megy el korán,de könyörgöm,valahol el kell kezdeni...Szerintem inkább az a ciki,ha kielégítem orálisan és nem viszonozza.Volt már nem egy ilyen partnerem,de azokkal nem is mentem tovább ismerkedés terén...19L
2016. jan. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
62%
Attól függ, hogy kezeli. Ha utána (vagy már előtte) foglalkozik velem, hogy nekem is jó legyen, akkor oké. Ha viszont három lökés és alszik, az nagyon, de nagyon rossz ómen.
2016. jan. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem, max tartós kapcsolatban.
2016. jan. 6. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az ilyen előfordul. Én jártam már úgy hogy lökés sem volt csak hozzá értem a pasi szerszámjához és már úsztam is az anyagban. Később pedig jó volt a szex.
2016. jan. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha lenne folytatása, és tényleg nem rögtön el is aludna utána / esetleg lenne egy második menet is, ahol jobban bírja, akkor mindenképp pozitívan értékelném, hogy ennyire beindítottam. Problémának meg így se úgy se tartanám, ha olyan a helyzet, akkor segítenék is. De persze ha pár lökés után le se sz*rja már az egészet, mert neki jó volt és pont, akkor nyilván nem díjaznám.
2016. jan. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!