Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy lehet elérni a legnagyobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet elérni a legnagyobb orgazmust?

Figyelt kérdés

Milyen trükkök vannak, amitől nagyobb lesz az élvezet egy pasinak? Ötleteket, élményeket várok! Szexpózok, maszturbálási technikák egyaránt érdekelnek!


Pár kiegészítés:

1. Jobb-e, ha a heréket finoman fogdossák, ingerlik orgazmus előtt és közben?

2. Számít-e, hogy milyen pozícióban vagyok éppen? Állok, ülök, fekszek. (Szex és önkielégítés során is érdekel.)

3. Van-e jelentősége, hogy a lábaim össze vannak zárva vagy terpeszben vannak?

4. Ha elnyújtom, nagyobb lesz-e az élvezet?

5. Ha sokáig nem csinálom, jobb lesz-e?

6. Táplálkozással, ivással van-e összefüggés?


Bármilyen ötletet szívesen várok, érdekel a dolog. Ha a kiegészítő kérdésekre is válaszoltok, azt külön megköszönöm!



2016. jan. 4. 13:45
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Nyilván. De most a dolog biológiai oldalát próbáltam vizsgálni.
2016. jan. 6. 12:06
 12/13 anonim ***** válasza:

Bár a technika önmagában is számíthat, de elsősorban a tudatálapot, pl fantáziálsz-e, és ha igen, miről és hogyan. Gyakran a spontán váratlan, szokatlan helyzetek a legizgatóbbak, persze hanem zavarja az embert.


Nagyon jó példát írt az előző: a szerelem érzése is fokozhatja az orgazmust.


Én azt vettem észre magamon, hogy ha egyszer jó volt, és szándékosan pusztán azt a technikát próbálom legközelebb megismételni, akkor több ilyen esetben nem volt olyan élvezetes már. Mert nem lett spontán.


De persze van, amikor többnyire reprodukálható a siker, adott technikával, bár még nem igazán tapasztaltam ki ilyet, csak nagyjából, szóval én nem zárom ki eleve, hogy önmagában a technikai is működhet sokszor nagyon hatásosan.

2016. jan. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2016. jan. 10. 16:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!