Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért akarsz az összes lány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarsz az összes lány komoly kapcsolatot?

Figyelt kérdés
2015. dec. 31. 14:51
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nem akar az összes komoly kapcsolatot.
2015. dec. 31. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Gondolom azért mert nem a szexre gondol folyton pl 17/l
2016. jan. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Én nem akarok. Félek attól hogy be elmegyek egy kapcsolatba, aztán már nem csinálhatom azt amit akarok, nem lehetek azzal akivel akarok, és nem lehet többé olyan, hogy elcsábulok valakivel. És nekem úgy érzelmileg se megy a dolog, úgy vagyok vele hogy kapcsolat akkor éri meg, ha szereted az illetőt, de nagyon nehezen szeretek bele valakibe. Szóval ja, ez van. De én lányként ettől inkább szenvedek, nem akarok mindenkivel összefeküdni és egy hülye ri.banccá válni. Pedig arra vágyom leginkább.
2016. jan. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
bocsi *belemegyek
2016. jan. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nem az összes, csak a normálisabbja.
2016. márc. 3. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!