Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon gáz, ha full hetero...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz, ha full hetero pasiként szeretem análisan izgatni magam? 20/F

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem análisan is izgatni magam; különleges érzés, főleg mikor a prosztatámat ingerlem. Viszont soha nem vonzódtam s nem vonzódok most sem pasikhoz; nem tudnék semmit elképzelni velük. Nagyon gáz ha szeretem magamat análisan izgatni, hetero létemre?


Van 1 dildóm, 1 anál plugom és 1 prosztata masszírozóm.

20/F



2015. dec. 30. 10:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem, miért lenne az?
2015. dec. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem gáz, ha az okoz neked élvezetet, akkor csináld
2015. dec. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem gáz! :) Én is ugyanígy vagyok vele. :)

Én is imádom magam így kényeztetni, és nekem is van vibrim, meg vibri tojásom, meg prosztata masszírozóm is. :)


Te milyen sűrűn masszírozod a prosztatádat?

2015. dec. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nyugi én is heteró vagyok ..viszont én is szeretem bár nekem sajnod nincs semmilyen ilyen eszközöm igy hát maradnak az ujjaim és a banán vagy uborka óvszerrel.. :/
2015. dec. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem látok benne kivetni valót. Örülnék végre egy ilyen pasinak,szivesen kenyeztetnem ilyen módon is. Sajnos még nem volt dolgom olyan pasival aki engedte volna.Ettől még nem lesz meleg valaki,koze nincs hozzá. Szerintem izgalmas. 18/L
2015. dec. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Furcsa.


Én tartom magam full heterónak és a seggem a szexualitásban teljesen tabu számomra.

2015. dec. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem gáz. A pasiknak az ánusz körül van az az ideg, ami a merevedésért felel. Szóval a lányoknak is ajánlott pl szopásnál arra felé elkalandozni. Ha lesz/van barátnőd, mondd el neki.
2015. dec. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Joe.38 ***** válasza:
Hogy gáz -e ? Azt csinálsz egyedül otthon amit akarsz. Ha neked jó akkor .... Bizonyára sok jó nő majd elriad ettől. De legyen szerncséd ! Talald meg a megfelelőt !
2015. dec. 31. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!