Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljak hogy "illatosabb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy "illatosabb" legyen a puncim?

Figyelt kérdés

Mindig tisztálkodok, sőt még napközben is lefürdök, mielőtt elindulok a barátomhoz. És nála is fürdök, mert amióta nála alszok, csak az esti fürdés után van szex. Mégis, az első alkalmunk óta nem nyal ki és nem értem hogy miért. Az első alkalom előtt is úgy találkoztunk hogy tiszta voltam és ápolt. Lehetséges hogy ennek ellenére is rossz ízem/illatom volt?

Azóta eltelt két hónap és utalt rá legutóbb hogy lehet hogy orálozik nekem kövi alkalommal. Mit csináljak hogy jobbak legyenek a dolgok odalent? Egyáltalán érdemes magamban keresni a hibát?

Én szívesen kielégítem szájjal, de azon gondolkozom hogy felfüggesztem odáig, amíg nem kapok cserébe valamit :S (Pedig én imádom csinálni, szóval nagyon nehéz lesz nekem)


2015. dec. 28. 20:05
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Akkor meg kell kérdezned! Szerinted van az esélye, hogy érzelmi háttere van?


Mármint pl. nekem is volt, h egy csajjal már nagyon rossz volt a kapcsolatunk, régóta együtt voltunk és már egyáltalán nem volt kedvem neki "kedvezni".

2015. dec. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 mantis religiosa ***** válasza:
Akkor lehet, hogy túl sokat is mosod. Engem szólt már meg amiatt lány, mert szappanizű volt a cerkám. Azt mondta, ne közvetlenül előtte mossam, hanem 1-2 órával előtte, akkor az igazi. Csak néztem nagyokat, de hát izlések és pofonok ugyebár.
2015. dec. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
11! Azt akarod mondani hogy nem szeret, és azért nem csinálja? :(
2015. dec. 28. 21:15
 14/15 anonim ***** válasza:

Én csak azt mondtam, h nekem ez volt az oka annó.


Csak úgy fogsz rájönni, ha megkérdezed.

2015. dec. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Áá, vannak pasik, akik nem szeretnek nyalni! Első alkalommal még csinálják, az a beetetés, utána meg hanyagolják szépen, fordítva persze elvárják. Szerintem ezek a pasik vagy látens bzik, vagy önzők. (Ujjazni biztos könnyebb, mint nyalni amúgy.)

Jó, az is lehet, hogy van valami fertőzésed, de könyörgök, ha férfival állsz szemben, akkor annyit tehetne, hogy megmondja mit észlel, és nem hallgat, mint a sír. Egyébként meg kóstold meg a nedvedet te magad, ha ez az eshetőség fennáll.

Az érzelmi kötelék sem fontos, van a szeretőm, akivel csak szex van köztünk, és az első alkalomtól kezdve szorgosan nyal, mint egy jó kiskutya. :) De ha a barátod, akkor csak szeret már... De lehet, túl egyszerű fogalmaim vannak a dolgokról.

2015. dec. 29. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!