Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Mit gondoltok az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit gondoltok az análról? 21F

Figyelt kérdés
A barátnőmnek már felhoztam h kipróbálnám szívesen. Csak h ő fél tőle mert h biztosan fájni fog neki. Szóval...milyen volt nektek az első? Tapasztalatok? Tanácsok h tudnám úgy csinálni h ne legyen neki rossz élmény?

2015. dec. 27. 23:49
1 2 3
 11/23 Joe.38 ***** válasza:
12%
Vannak itt ismét feminista élharcosok. Akik soha nem próbálták de mindent tudnak a témáról és megmondják a tutit. " Nem arra való " - írják. Ja a száj is csak étkezésre táplálék bevitelre csak. Csókra se. Arra meg fóleg nem való a férfi száj , hogy férfi gyűlölő frminista pi..n..áját kinyalja - ugye ? Azt azért követelné akarná , szeretné a feminista férfi gyülölő ,de hát maga mondta nem arra való. Punci mire való kis angyalom ? Csak pisilésre ? Netán szülésre baba kitolásra ? Kezed mire való ? Tényleg elhitted saját demagogiád hogy mindennek csak egy funkciója van? Az ember maga mire való ? Nő mire való ? Fèrfi mire való ? Ezeket csak egy beszűkült agy tudja bekategórizálni. Akinek nincs akkora képzelő ereje hogy egy csavarhúzó az való csavar ki és behajtására és esetleg kicsi vésésre is használható. Stb.Stb. No annak a szegényes fantáziájával nem csak gond van ,hanem felesleges bemutatkoznia milyen korlátolt egy síkú a tudata az elképzelése a vágya. Puni a gyerek nemzésre való csak? . Tehát egy életben csak egyszer kétszer hasznalod? Mint fentebb írtam pisilisére meg nem is való ? Vagy forditva ? Csak pisilésre ? Jaj!
2015. dec. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Joe

Minek ez?

Nem tetszhet mindenkinek az anál.

Sok mindenkinek más róla a véleménye, és nem kell szidni az embert a saját véleménye miatt.

Neked is biztos van egy véleményed az análról; miért nem azt írtad le , ahelyett amit most látunk? Értelmesebb lenne.

Ezzel nem mész semmire (az utolsó válaszodra gondolok).

Én azt vettem észre, hogy te más kérdések alatt is inkább az adott dolognak a negatív részét hozod előtérbe, ahelyett hogy adnál egy, a kérdésre illő választ.

2015. dec. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 vikidal ***** válasza:
16%
Nekem van olyan baratnom akinek tetszik, sot igenyli Minden alkalommal akarja,elvezni is tud analisan. Tehat van ilyen is,van olyan is. Nekem tetszik hiszen ugymond tabukat dontogetunk es ahogy az elottem szolo mondta meg kell becsulni az ilyen lanyt
2015. dec. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes: a fiúk leírják, hogy a nők igenis élvezik.


Közben eddig minden csaj azt írta, hogy neki vagy kellemetlen volt, vagy fájdalmas.


Akkor most érdekes, hogy a lányok mit gondolnak?


A türelem, síkosító, előjáték blablabla arra jó, hogy eléggé ellazuljanak a záróizmok ahhoz, hogy ne okozz visszafordíthatatlan sérülést. Kisebb berepedés elsőre tutira összejön, hacsak át nem vert a csaj, és be nincs járatva. Ergo: választhatsz, hogy nagyon fog fájni, vagy csak kicsit. Már persze akkor, ha a péniszed legalább átlagos méretű. Van olyan kicsi kuki, ami könnyen becsúszik gond nélkül.


Egy ötlet: előbb próbáljátok ki neked! Pl. vibrátorral. Kicsit felizgat, aztán betolja neked óvatosan, hogy tudd, milyen érzés. Hm?

2015. dec. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim válasza:
19%

Én nagyon nagyon szeretem. Évekig ellene voltam, és idegesített a téma is, aztán rájöttem, hogy csak túldramatizáltam a dolgot. Kipróbáltuk, és jaj, nagyon jó :D

24/N

2015. dec. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

az első,rossz.

ne te toldbe hanem ő üljön rá,vagy bele, vagy akármi a lényeg hogy ő irányitson ne te.

és sikositó,gumi,és izgasd sokat tágitsd az ujjaiddal,leglább 3al.és idő ne akard azonnal hagy időt,hogy megszokja 6,7napig csak az ujjaiddal nyulj bele,és fokozatosan 1,2,3ujj aztán a fütyid.

2015. dec. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
16%

úgy kell csinálni hogy kutyapózban dugod a csajt, majd kiveszed és hirtelen tövig nyomod a seggébe a farkad, ekkor rácsapsz egy bazi nagyot tenyérrel az oldalára. ettől összerándul az egész teste, összerántja a záróizmait, na ekkor kell azonnal kirántanod a farkad a seggéből.


ha jól csináltad, akkor kifordult a csaj bele a seggén :D ezt a dolgot hívják rózsaszín zokninak (a neve elég beszédes...). sok sikert!

2015. dec. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim válasza:
Fáj
2015. dec. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
0%
Jajj, Joet nem kell utálni, csak kikészítette egy önérzetes szexben önző lány és bosszúból az anált hozza fel. Elég sokan olyan komplexusosak hogy azt higgyék a férfi arra való hogy ne kapjon semmit csak adjon, de ez amúgy is a debilekre vonatkozik. Jót kell keresni :)
2015. dec. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Én nem csak az ez alatt szereplő válaszára gondolok. De ezt le is írtam, olvasd el mégegyszer.
2015. dec. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!