Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak kíváncsiságból: egyesek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak kíváncsiságból: egyesek hogy tudtak itt szexpartnert találni?

Figyelt kérdés
Most vagy kamuznak, vagy tényleg jó páran találtak (a szexkapcsolatokra vonatkozó kérdéseknél, sokszor ilyen válaszokat olvasok). Ez azért furcsa számomra, mert nagyon sok az elutasító, bizalmatlan (ezek még valahol érthetőek is), illetve a képmutató személy itt is, mint a való életben. F

2015. dec. 27. 17:39
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
43%
meghirdettem a farkam, irt. tetszett neki, átjött :D kész
2015. dec. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
nem kamuznak :)
2015. dec. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 Jó modor nyomolvasó* ***** válasza:
Miért itt lehet szexpartnert találni? Hm...ez érdekes amúgy.Azt hittem csak kérdéseket tesznek fel és ennyi.
2015. dec. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, nagyvárosban élnek, vagy nagyobb városhoz közeli településeken, nyilván 90%-uk budapesti. Úgy könnyű. Meg ahhoz olyan beállítottság is kell. Sokan kamuznak is.
2015. dec. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Jó modor nyomolvasó*: na ezaz.
2015. dec. 27. 17:47
 6/31 anonim ***** válasza:
39%

Több hónapig leveleztünk 8nem napi szintem, hanem kb hetente, két hetente) és végül úgy éreztem, megbízom bennük egy találkozóhoz.

Aztán a következő találkozó alkalmával hármasoztunk.

Szerintem kb. fél évig alapoztuk a bizalmat.

Hát, így.

2015. dec. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
61%
Raktam ki magamról pár képet (ki vagyok gyúrva és helyesnek is tartanak), rámírt a csaj hogy mi lenne ha... én meg mondom ok. 4 csaj volt meg így innen. 25f
2015. dec. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
72%
Pedig nem nagy ördöngösség. Csak külső + duma + tökösség
2015. dec. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:

Nem szexpartnert de camozásra találtam elég sokat már

sokkal jobb mint egy társkereső

2015. dec. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kamuznak. Személyes tapasztalt ugyan nincs, de soha nem mondom, hogy soha. :)
2015. dec. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!