Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha engedem az anált a pasimnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha engedem az anált a pasimnak, azt tudni fogja hogy ez nekem már egy nagyobb lépés?

Figyelt kérdés
még csak 2 hónapja találkozgatunk, már volt szex, ami isteni, de még nem mondhatom, hogy most mi kapcsolatban vagyunk. Ő szeretné velem az anált kipróbálni, és én benne is lennék, de ahhoz tudnom kellene, hogy másnap nem hagy el. Tudja, hogy nekem ez lesz az első.Ezt mindenki természetesen veszi, vagy értékelitek?
2015. dec. 25. 00:38
 1/4 anonim ***** válasza:

ilyen heti pár alkalmas madárkáknál természetesnek és alapnak veszem.

kapcsolatban már nevezhető egy mélyebb bizalmi viszony építőkövének.

2015. dec. 25. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha a lány is akarja, és nem kell győzködnöm, akkor természetesnek veszem.
2015. dec. 25. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Van aki termeszetesnek, van aki ertekeli :D
2015. dec. 25. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Análozni nem olyan, mit szüzességet elveszíteni.
2015. dec. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!