Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Valaki elmenne egy -többi lent?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki elmenne egy -többi lent?

Figyelt kérdés

Valaki elmenne egy erotikus videó/kép anyag készítésére: Felkerestek erotikus hang és/vagy kép anyag készítés gyanánt "erotikus modell" gyanánt (másképp nem tudom megfogalmazni). Ti elmennétek, ha egész jól megfizetik? ha úgy van látszódhatna az arcotok? vagy csak a lompos a fiuknál és a lompostartó a lányoknál? (testtel együtt értve, de nem látszik az arcotok)? nagyon fontos lenne, jól jönne pénz és fel merem vállalni az arcomat, csak nem tudom, hogy elmenjek-e mármint, más megcsinálná-e :( előre is köszönöm :)

mellékes kérdés: mit mondjak, hogy mekkora a répám? (eléggé megfelelne az ilyen célokra, de nem tudom, hogy mit mondjak?)

erre is köszi a választ :)



2015. dec. 23. 14:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Mi a célod? Biztatást szeretnél? Vannak emberek, akik már bagóért is vállalják, és vannak, akik egy vagyonért sem. Gondold át: ha majd gyerekeid lesznek, nem tudod elkerülni, hogy a kezükbe kerüljön.

Én személy szerint megvetem az olyan férfiakat, akik ezt bevállalják, de ez csak egy magánvélemény. Lesz olyan is, aki az ellenkezőjét mondja. Neked kell tudnod, hogy menyire tiszteled és becsülöd a saját tested.

2015. dec. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Arc nélkül simán nem kerülnék sokba arccal együtt, hát van az az összeg.

F

2015. dec. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!