Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Igaz, hogy a lányok kívánósabb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy a lányok kívánósabbak, ha megvan nekik?

Figyelt kérdés
Igaz volna, hogy a lányok jobban kívánják a szexet a menstruációjuk ideje alatt?

2015. dec. 23. 10:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én jobban kívánom olyankor

18/L

2015. dec. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Volt barátnőm, ilyen. Igen csak be tud gerjedni. Szinte nyüszögött olyankor. :) A vér látványát nem szereti, rosszul van tőle, de olyankor mindig csiklóélvezésben részesítettem.
2015. dec. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Velem is sokszor előfordul:) Ha megvan, legtöbbször kívánósabb vagyok,nagyon is, de van hogy annyira fáj,hogy nem kívánom egyáltalán csak szenvedek..
2015. dec. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Általában igen, de azért ez nem törvényszerű. Vannak azok, akik nagyon-nagyon rosszul vannak olyankor, szóval nem igazán a libidóról szólnak azok a napok. Mások meg hiába kívánósabbak, számukra taszító menstruálva szexelni, így ők akkor sem fognak, ha nagyon akarnak.
2015. dec. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én nagyon rosszul szoktam Lenni De mégis rávetném magam a barátomra legalább én kiakarom õt elégíteni!
2015. dec. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én peteéréskor vagyok oda, mensesnél semmi.
2015. dec. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én előtte pár nappal vagyok sokkal kívánósabb az átlagnál. A menstruációm alatt sokszor fáj a hasam és a derekam, akkor annyira nem kívánom.
2015. dec. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
fordítva, peteéréskor a legnagyobb a vágyad, szóval ha lejár +10 nap kb.
2015. dec. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Igen, velem is így van. Viszont undorodok attól, hogy vérzés közben szexeljek, így (már ha van pasim) inkább én kényeztetek, ettől jobban érzem magam. :)

18L

2015. dec. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én peteéréskor tudnék állandóan szexelni, amikor megvan, akkor meg nem kívánom.
2015. dec. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!