Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, érett nőtől elfogadnátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, érett nőtől elfogadnátok kényeztetést, vagy visszautasítanátok?

Figyelt kérdés

Vagy 22 éves srác, aki nagyon sokat segített az utóbbi hónapokban, de nem akar elfogadni pénzt. Arra gondoltam, hogy meglepem és kézzel vagy orálisan kielégítem.

Tudom, hogy tetszem neki.


37N


2015. dec. 21. 18:02
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Létezhet annál nemesebb ajándék az életben, mint hogyegy tapasztalt, érett 37 éves hölgy kiverje az embernek, majd istenesen megdugásra kerüljön? :D Kétlem.
2015. dec. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Én is segítenék szívessen :)

Bárcsak összeakadnék ilyen nővel még ha idősebb is jólesne a meglepetés szex :)

2015. dec. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Elfogadnám, de jobban örülnék ha nem azért kapnám mert úgy éezi tartozik. Hanem azért mert kedve van és megkívánt.
2015. dec. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed, hogy nem teljesen közömbös irántad, akkor tehetsz egy próbát. De szerintem akkor se ronts ajtóstól a házba, inkább ajánlj fel neki egy vacsorát és max. lesz belőle valami vagy nem. Ha nem, akkor is ettetek egy jót és "kárpótoltad", ha más is lesz, meg duplán jól jártok.
2015. dec. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

nincs gyereked vagy férjed ?


Volt már kapcsolatod 20-on éves sráccal ?


15 évvel idősebb vagy nála, neked is tetszik ?


Szerintem csak akkor kezdeményezz, ha magas és a pénisze is nagy.


Milyen magas ?

2015. dec. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

szóval mit kell még segiteni? irj

megoldjuk mindenki jol jár

2015. dec. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ennél nagyobb ajándékra senki nem vágyik szerintem. Így karácsony előtt. Ha valami segítség kell, privátban megtalálsz, engem nem bántanál meg :)
2015. dec. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!