Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek ez nagyon szemét...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez nagyon szemét dolog lenne?

Figyelt kérdés
a barátom külföldön van de én már nem bírom szex nélkül már mindenhol csak azt nézem hol van jó pasi :D Úgy sem tudná meg.Egyébként szeretem és várom haza és többet már nem hagy itt épp ezért érzem azt,hogy ennyi jár nekem,ha már magamra hagyott hónapokra.
2015. dec. 14. 01:06
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Ha annyira nem bírod szex nélkül, akkor szexelj magaddal! Nem mentség a "megcsalásra" a távolság. Amikor elment mindketten tudtátok, hogy nem lesz könnyű, ennek ellenére együtt maradtatok. Ez esetben illik tisztességesen viselkedni, vagy mond el neki, hogy sajnálod, de eddig bírtad, így ezzel vége! Még ez is gerincesebb, mint amire készülsz "titokban"!

Arról nem s beszélve, hogyan gondolod mi lesz ha visszatér a pasid? Szólsz a "pót" pasidnak, hogy most már letelt a "mandátuma" és a továbbiakban nem tartasz rá igényt?

Ezzel egyszerre két pasival is tisztességtelenül viselkednél!

Ha nem bírsz a véreddel, akkor ne akarj párkapcsolatot és érd be, hogy elmész ezzel-azzal, de akkor ne is beszélj szeretetről, meg "várom haza"-ról!

Ugyan már, milyenek az erkölcsi normáid Kedves Kérdező!?

2015. dec. 14. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Vibrator?
2015. dec. 14. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Vegyél magadnak egy vibrátort és kezdj el hardcore gamingelni pl. World of Tanks accountot is adok hozzá amiben van KV-85 és IS. Ez tuti megoldás ;)
2015. dec. 14. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 Krisztike 95 ***** válasza:
Szerintem nem lenne szemét dolog.Ha amúgy sem tudja meg akkor miért ne?!
2015. dec. 14. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

De jó, hogy mindjárt mindenki rib@n(ot kiált, meg erkölcscsősszé válik.

Mit jelent, hogy hónapokra hagyott egyedül? Mert ez így kevés. Megállni meg meg lehet, csak akarni kell.

Elég jelentős szexuális étvágyam van, pasi vagyok (így mint olyan állandóan kész a dugásra bárkivel aki bejön), és mégis volt olyan, hogy 3 hónapig nem jutott szex, de nem haltam bele.


Persze a te példád is jól mutatja, hogy az ember sem a férfi sem a nő nem arra lett kitalálva, hogy csak párban egymással szexeljen. De kíváncsi lennék a barátod hozzáállását a kérdésben. Megtudni nem fogja valóban, és nekem nem az az aggályom, hogy mással szexelsz mert szerintem mindenkinek bátran kéne szexelni bárkivel akivel jól esik. Ami probléma, hogy ha ti nem nyitott kapcsolatban éltek, vagy tudható pasidról, hogy ezt egyébként nem fogadja el, akkor nem illendő megtenned. Nem azért mert mástól fogsz élvezetet kapni, hiszen akkor a maszturbáció is megcsalás volna. :D Hanem a tény, hogy erről nem fog tudni, eltitkolod, és ha valaha megkérdi megcsaltad e, hazudni fogsz. És ha ebben képes vagy, ki tudja még miben leszel képes?

Én azt mondom, hogy vagy beszéljétek meg, és kapjatok kimenőt, amíg nem vagytok együtt, csak szexre, meghatározott játékszabályokkal (és GUMIVAL!), vagy ne csald meg, mert az gáz.

2015. dec. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 PearlDiver ***** válasza:

Igen, szemét dolog lenne. A jó párkapcsolat egyik tartópillére a bizalom, ezt a pillért pedig ledöntenéd ha megcsalnád és még hazudnál is neki (az igazság elhallgatása is hazugság). Szóval vagy szakíts vele és úgy menj üzekedni, vagy kérd az engedélyét, bár ez biztos elég szarul fog neki esni, vagy uralkodj magadon és/vagy maszturbálj.

26F

2015. dec. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 aladar12 ***** válasza:

nyugi ez tök elfogadható. akkor lenne szemétség ha te lennél külföldön és ő kefélne mással.

nő vagy, megteheted, mert szereted őt.

remélem érződik a szarkazmus.

2015. dec. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
szerintem nem
2015. dec. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 OacHacker válasza:
#4 én is ezt akartam mondani
2015. dec. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!