Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, el tudtok élvezni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

PearlDiver kérdése:

Lányok, el tudtok élvezni kutyapózban?

Figyelt kérdés
A barátnőm eddig még sosem ment így el, de nekem a kedvencem. Szeretnék összehangolt orgazmust kutyusban, lehetséges ez? Tapasztalatok? Megköszönöm, ha kort is írtok.

2015. dec. 13. 23:25
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Kicsit húzd hátrább a fenekét és döfj felfele.
2015. dec. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem élveztem mèg el, de szeretem.
2015. dec. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%
Párom mindig, de nincs semmilyen"trükk"
2015. dec. 14. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%

Kutyapózban csak azok a lányok képesek orgazmust átélni, akik alapvetően képesek a "tisztán hüvelyi" orgazmusra, hiszen így aktus közben a clitoris semmilyen ingert nem kap. Ha a Te párod nem ebbe a "csoportba" tartozik, akkor kutyapózban csak akkor lesz orgazmusa, ha közben valamelyikőtök odanyúl a csiklójához. A pózra való tekintettel célszerű, ha a barátnőd magát simizi ebben testhelyzetben a hozzáférhetőség miatt.


Tehát ha összehangolt orgazmust szeretnétek, akkor vagy másik testhelyzet válasszatok, ahol a csikló is tud stimulálódni aktus közben (pl. misszionárius), vagy ha erre nem alkalmas az adott póz, akkor kiegészítő mozdulatokkal lehet segíteni a közös beteljesedést. :)

2015. dec. 14. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Krisztike 95 ***** válasza:
52%

Nekem kedvencem a kutya póz,orgazmusig megyek így el.

20l

2015. dec. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
68%

párom el tud élvezni, de nála megy a hüvelyi is.

Nálunk azért megy, mert lefelé gördül a farkam ami pont a G pontot izgatja nála, plusz ő is inkább domborít és úgy még jobban azt ingerlem.

Próbálkozzatok a kutya pózokkal (mert sok féle van, nézz utána hány lehetséges kombináció van), egyik csak be fog jönni neki.

Ha meg nem, kipróbálhatjátok, hogy már 99%on csúcson van és akkor hirtelen átváltotok és te tolod amennyire csak bírod. Csak előtte ezt beszéljétek meg, ne lepődjön meg.

2015. dec. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
izgassa a csiklóját a kezével közben, vagy te is ha tudod/akarod. Ennyi :)
2015. dec. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én pl. nem tudok, csak lovaglóban..
2015. dec. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!