Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szombat éjjel lefeküdtem egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szombat éjjel lefeküdtem egy férfival, vadul csinálta, elszakadt a tangám, meg a toppom, és reggel mielőtt eljöttem tőle adott egy húszezrest. Ugye nem gáz hogy elraktam? 18/l

Figyelt kérdés
2015. dec. 13. 22:22
1 2 3 4 5 6
 31/58 A kérdező kommentje:
Szerencsétlen lúzerok.
2015. dec. 13. 23:38
 32/58 anonim ***** válasza:
100%
Mondom: akkor mit keresel még itt?
2015. dec. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/58 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem dugott meg úgy egy vadidegen, hogy lábra is alig bírok állni, tépte el a ruháimat és szúrta ki a szememet szaros húszezer forinttal, amit nem minden szégyenérzet nélkül, de azért eltettem. Igazad van... Szerencsétlen lúzer vagyok...
2015. dec. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/58 anonim ***** válasza:
100%
Nagyobb lúzernek érezném magam, ha épp sajgó pic*ával, a szakadt toppommal és tangámmal a kezemben várnám a taxit, miután egy vadidegen úgy megbas*ott, hogy járni sem tudok.
2015. dec. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/58 anonim ***** válasza:
100%
No de legalább ezt megtudtuk rólad, hogy nálad egy házpusztító, egész éjszakás dugás mindössze 20 rugóba kerül, amiben benne foglaltatik a szaros gönceid árának megtérítése is. Olcsó vagy, kezdő vagy! :DDD
2015. dec. 13. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/58 A kérdező kommentje:
Veled akkor sem, ha egymilliót fizetnél. Ahhoz ki is kellene nézni valahogy.
2015. dec. 13. 23:50
 37/58 anonim ***** válasza:
100%

Bemegy egy férfi a bárba, és leül a pultnál egy csinos, jól öltözött hölgy mellé, és rendel egy italt. Amíg az italt kortyolgatja, egyszer csak odafordul a nőhöz és így szól:

- Hölgyem, lefeküdne velem kétmillió forintért?

A nő egy pillanatig habozik, majd válaszol:

- Hát...azt hiszem, igen.

A férfi visszafordul és iszik tovább. Egyszer csak megint odafordul a nőhöz:

- Mondja, lefeküdne velem kétezerért?

- Na de mégis minek képzel engem?!

- Hogy minek, az már nyilvánvaló. Már csak az árkülönbséget kellene áthidalni.


Drágám, nem az a kérdés, hogy kivel, hanem az, hogy mennyiért :D

2015. dec. 13. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/58 anonim ***** válasza:
100%
#36: Ahhoz előbb útba kéne ejtselek, mondjuk a 4-es főút környékén, de köszi, kihagyom az ajánlatodat.
2015. dec. 14. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/58 anonim ***** válasza:
100%
Egy millióért már igényes nőt is kaphat, nem hinném, hogy egy diszkóskur*a lenne az etalon, ha már valaki fizet érte.
2015. dec. 14. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/58 A kérdező kommentje:
Szűz vagy még? Nem olyan ciki ne aggódj, hiszen még alig múltál harminc éves. D
2015. dec. 14. 00:03
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!