Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, ő mennyire vonzó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ő mennyire vonzó lány a szemetekben? Arc, test.

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


2015. dec. 12. 23:26
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Kérdező, akit te linkeltél az teljesen átlagos. Semmi különleges nincs benne. Még csak rá se néznék az utcán. 7. válaszoló voltam.
2015. dec. 12. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
A szeme tényleg gyönyörű, annyi biztos.
2015. dec. 12. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Hát... Annyira átlagos, hogy szinte semennyire. Sőt, engem az a fitos orrocska kifejezetten taszít. Nem mondom, hogy nem szép, mert alapvetően az... Csak számomra nem igazán vonzó. Hogy mondjam már, na? Nem fordulnék meg utána az utcán és nem hevernék a lábai előtt, de nem hajtanám el, ha arra kerülne a sor.
2015. dec. 13. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Nem nyithatók meg nekem a képek.
2015. dec. 13. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Állítja a fütyköst :D
2015. dec. 13. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

"Kérdező, akit te linkeltél az teljesen átlagos. Semmi különleges nincs benne. Még csak rá se néznék az utcán. 7. válaszoló voltam."

Részvétem az impotenciád miatt :(

2015. dec. 13. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Emberek, tudjátok senki sem egyforma. Neked 16-os nem kéne impotenciával sértegetned a 7-es csak azért mert más az ízlése. Nekem pl a kérdező által belinkelt képeken látható nő jobban bejön mint 7-esé. De ez miért lenne probléma? A szépség relatív.
2015. dec. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
Szerintem átlagos, igaz nekem a sportosabb lányok tetszenek :D
2015. dec. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
7. vagyok. Miért is lettem lepontozva? 10 ujjatokat megnyalnátok, ha ilyen nőtök lenne szerencsétlenek... Nehogy már a kérdésben szereplő paraszt lányka annyira tetsszen valakinek is.
2015. dec. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

"Emberek, tudjátok senki sem egyforma. Neked 16-os nem kéne impotenciával sértegetned a 7-es csak azért mert más az ízlése."

Imádom, hogy ezen az oldalon nem lehet ironizálni, mert az mindig halálra sért valakit :D Tudod mit? Le van kakkantva :P

2015. dec. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!