Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az első aktusnál minden fiú...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első aktusnál minden fiú hamar elmegy/elélvez? L

Figyelt kérdés
És csak az elsőnél? Vagy az első pár alkalommal mindig így van? Tudom, nem lehet általánosítani, de a fiúk javánál hogy is van ez? Persze csak kb.?
2015. dec. 12. 22:12
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Én nem tudom, nekem inkább ellenkezőleg van. Nagyon nehezen megyek el, elsőnél nem is sikerült.
2015. dec. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha nem ideges típus a srác akkor az elsőnél hamar el fog menni. Ez kb 3-5 aktusig így fog menni.


Ha ideges akkor nem.

2015. dec. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én nagyon hamar elmentem az elsőnél, és ahogy mesélték, a legtöbb haverom is, de többet így publikusan nem mesélek. :D Ha érdekelnek a részletek, írj
2015. dec. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Majd tedd fel ezt a kérdést ismét, ha te is fiú leszel.
2015. dec. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Első alkalommal én is gyorsan elmentem, illetve ha sokáig nem szexelek. De másodiknál már elég kitartó voltam és csak akkor mentem el amikor a lány is :) Egyébként ez több mindentől függ.. lelki, fizikai állapot, stb..
2015. dec. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Csatlakozok az elso valaszolohoz. Nagyon nehezen mentem el eleinte, elszor nem is sikerult.
2015. dec. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Tiboo Martino ***** válasza:

Az elsőnél én egyszer sem élveztem el. Kb 3 órán át tartott, ami nagyon jó volt úgy ahogy volt.

A történteket picivel részletesebben leírtam ennél a kérdésnél: http://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualitas..

2015. dec. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
90%
Elsőnél én sem menten el, több mint 2óra után hagytam abba. Utána az egész éjszakát végigkurtuk kisebb szünetekkel és reggel 5. Próbálkozásnál mentem el viszonylag hamar kb.20 perc alatt szerintem azert Mert beizgultam h belátni az utcáról ès èppen hazafelè tartott az annya aki előtt le kellett lépni.este lehet azert nem sikerult elélveznem Mert mattra voltam szívva,mondjuk ő is :D
2015. dec. 13. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!