Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, erotikus fantázia?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, erotikus fantázia? Mindenkinek van valami amire szinte azonnal felizgul. Neked mi?

Figyelt kérdés
2015. dec. 12. 13:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Daniel Craig! ;-)

Legizgibb erogén zónám, a nyakam, főleg a tarkóm, és a fenekem. Nagyon izgató, mikor egy férfias pasinak a nadrágjából elővehetem a rúdját. Sokkal izgibb nekem, mintha csak úgy ledobná a nadrágot. Szeretem vetkőztetni a páromat!

Fantázia szinten: két pasival vagy akár többel, néha csajjal is kipróbálnám, de nagyon izgatja a fantáziámat a felcsatolható műizé is. (nem akarom kiírni, nehoy letiltsák)

28 L

2015. dec. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
mondjuk egy férfias férfi öltönyben és hogy te bontod ki?
2015. dec. 12. 13:56
 3/6 anonim ***** válasza:
Egy sportos, izmos pasi, aki fehér atlétát visel, rám fekszik, hozzámsimul és lassan elkezdi a nyakamat csókolgatni... :)
2015. dec. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Végre felpofoz valaki, mert bunkó vagyok és lenyom a lábai elé, azután előveszi a farkát és a számba adja. Utána meg durván megszopat.
2015. dec. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Van egy ismerosom aki barmilyen helyzetben eleg heves reakciokat valt ki belolem. Teljesen mindegy,hogy a legjobb formajaban van,vagy betegen fekszik az agyban. Nagyon fura.
2015. dec. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én ha masztizok, sokszor fantazialok arrol, h elrabolnak, es kb 4-5 fogvatartom probal megeroszakolni. Akkor kinyilik egy ajto, bejon a fantasztikusan jokepu fonokuk, akinek a laba ele dobnak. Es ott helyben o dug meg, mig a tobbuek nezik. Eloszor probalok ellenallni, de nem tudok parancsolni a testemnek, es hatalmas orgazmussal elmegyek. Utana kisajatot maganak, vegul egymasba szeretunk. Igazi stockholm szindromas fantazia de nekem nagyon bejon
2022. máj. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!