Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon szeretem, nagyon rossz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretem, nagyon rossz a szex. Valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

Barátommal 4 éve vagyunk együtt (24 évesek). Nekem több tapasztalatom, neki kevéske. Eddig az összes barátommal csak a szex fűzött össze, vele más. Viszont.. nagyon rossz a szex.

Már az elején sem volt teljesen ok de elvakított a szerelem. Most is imádom a srácot de az a helyzet hogy egyre jobban megvisel ez a dolog hogy nem vagyunk egy hullámhosszon az ágyban. Egy könnyen kielégülő csaj vagyok de az a helyzet hogy a pasim elég nehezen kielégithető. Nagyon sokat kell rajta dolgozzam, rám egyáltalán nem is jut idő vagy figyelem mert mire ő izgalomba kerül és pucc elsül én kivagyok fáradva és magamban keresem a hibát hogy nem vagyok elég izgató.

Azt mondja ez nem így van. Csak izgul mindig, de így ennyi idő után is ez kiborító. Nehezen lehet erről vele beszélni mert az ágyban csapódik le a beszélgetésünk súlya is.

Ez így olyan szomorú mert ennek ellenére úgy érzem ő az igazi, de mégis kicsit boldogtalan vagyok.

Én nagyon türelmes voltam eddig meg törődő de talán külső segítség kell. Arra gondoltam megkérem hogy menjen el doktorhoz vagy pszichológushoz csak rettegek attól hogy ez a kérés még rosszabbul veszi ki magát


2015. dec. 9. 00:39
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Menjetek el mindketten egy szexuálterapeutához. Gondolom az, hogy kipróbáljátok a prosztatájának izgatását, abba nem mennétek bele, pedig megérne egy próbát.
2015. dec. 9. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
43%
En nem is értem hogy tudsz ra férfiként nézni. Vagy nem a "ferfiba" vagy szerelmes? Vmi mást látsz benne?
2015. dec. 9. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
10%

Kedves Kérdező,


Szerintem külső segítségre szorultok. Fel szeretném ajánlani magam, hogy durván megdöngesselek, utána garantáltan legalább egyikőnknek jobb lesz a szexuális élete.


28F


PS: Amúgy szűz vagyok, remélem nem gond.

PS2: És ronda is :(

2015. dec. 9. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát azok alapján, amit leírtál tényleg külsõ segítség kellene. Már egy elõttem szóló írta a szexuálpszichológust, de ez több embernek drasztikus lépést jelenthet. Talán kezdhetnétek valamilyen kommunikációa tréninggel, hogy több eszközt szerezzetek arra, hogy megfogalmazzátok és elmondjátok egymásnak a problémát. Beszélgetés nélkül nehéz eljutni a megoldásig.
2015. dec. 9. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mit jelent az, hogy sokat kell rajta dolgozni, és utána hamar elsül?

Nehéz felállítani a cerkát?

2015. dec. 9. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
16%
Ezen semmilyen terapeuta nem segít. A srác ennyit tud, ennyire alkalmas/képes. Ha nem jó a szex, nem jó semmi.... innentől tudod...
2015. dec. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
67%

Kedves 6-os! Én hiszem, hogy minden egyes ember képes a fejlődésre. Ennyi erővel mindent eldobhatnánk magunktól, ahelyett, hogy megpróbálnánk jóra fordítani a dolgokat.


Miért kellene egy, a leírások alapján, jóra való embert eldobni valamiért, amiben rossz? Szerintem becsülendő a próbálkozás, hogy valamit jobbá tegyünk.

2015. dec. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
34%
Ez elég tré. Inkább fordítva szokott lenni. A pasik tudni szokták a dolgukat. A nők nem tudják mi fán terem a szexualitás és vele az orgazmus...
2015. dec. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a kedves válaszokat. Igyekszem akkor kitalálni valamit hogy másfelől közelítsem meg a témát ha már nehéz ezt lekommunikálni, talán ehhez majd kérem szakember segítséget is.
2015. dec. 9. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!