Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit gondoltok a Rosszlányok.hu...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Blobzang Rinpócse kérdése:

Mit gondoltok a Rosszlányok.hu oldalról?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok az ott hirdető lányokról? Valakinek közvetlen tapasztalata? Lányok véleménye is nagyon érdekel. Ti csinálnátok? Irigylitek őket, hogy rövid idő alatt sok pénzt keresnek? Meg a szépségük?

2015. dec. 7. 18:02
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
Nagyon jo oldan nagyon szep kedves lanyokkal ... tapasztalatbol mondom !
2015. dec. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%
Igényes tanoldal, kedves tanítókkal, mindenkinek ajánlom!
2015. dec. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
45%
Én sajnálom őket ha nem válogathatnak és minden undormánnyal le kell feküdniük. Ezért több pénz járna nekik :)
2015. dec. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
56%
Volt barátnőm aki ott hirdette magát és amiket mesélt. Elhiheted nincs miért irigyelni őket. 27/F
2015. dec. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
30%

Két dolog nem szimpi csak az oldalban, az egyik, hogy a csajok folyton újraregisztrálnak büntetlenül és ilyenkor eltűnnek a beszámolók. Nyilván nem véletlenül... Amikor odatéved valami förmedvény csóka, akkor gyakran megesik, hogy nem engedik be. Ilyenkor a barátunk szépen beír egy beszámolót, hogy a büdös k...va nem engedte be, ezzel jól lerontva a biznyákját, meg a strigóért. Érdekes, hogy RL-en egy ilyen "egyeztetési probléma" beszi sincsen... hát mert letörlik/eltűnnek.


Másik, hogy el lehet utasítani a besziket illetve be lehet állítani hogy "nem szeretne értékelő részt"... és általában mocskosul jó punciknál látom ezt, erősen kételkedve a hitelességükben.


Beszamolok.hu ilyen szempontból biztonságosabbnagy tűnik, de nincs is olyan sok jó punci náluk. Ők egyszer megengedik a tiszta lappal indulást, viszont nem lehet beszit törölni (elvileg) és az újraregelés büntit von maga után.

2015. dec. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
azt hogy k\rvára csak azok szorulnak aki nem fedzték még fel a tantrát... szánalmas dolog az örömlánykodás
2015. dec. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem kafán meg van csinálva, a legjobb magyar nyelvű prosti adatbázis. Érdemes olyan lányhoz menni, akiről már vannak értékelések.
2015. dec. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

Bár én lefeküdni nem akarok senkivel, szoktam néha nézegetni az oldalt. Hát, érdekes módon az utcán és mindenfele szebb lányokat látok, mint ott. Nagyon kevés van, aki tetszik.

Lefeküdni nem akarok onnan senkivel, de van pár dolog, amiben örömet tudnának okozni nekem, nem is szex az, amire gondolok. És igazán nem nagy dolog megcsinálni, talán felüdülés is lehet a sok szex közben. Vannak, akiknek írok üzenetet, rendesen, kedvesen, normálisan megfogalmazva, sokan nem is válaszolnak. (Lehet, hogy a levelekre válaszért is külön fizetniük kell?) Többen tájékozatlanok. Nem ismerik a férfiakat. Azt hiszik, mindenki csak dugni akar, és ha valaki valami mást kérne, az már gyanús.

Sokan buták. Valamit megírok nekik egyértelműen, és mintha nem értenék, összevissza írnak mindent. Vannak sablon válaszaik előre elkészítve, sokszor azokkal válaszolnak az üzenetekre (a kérdésemre válaszolás helyett), így jön kétszer is szó szerint ugyanaz a válasz két különböző lánytól. (Eleve tudják róluk az oldal szerkesztői, h képtelenek maguk megfogalmazni egy választ, és eléjük tárnak sablonokat.) Valaki külön felhívja a figyelmem, h mindennek ára van, mintha nem tudnám. Nem sok esze van a legtöbbnek. Amit csinálnak, ahhoz nem is kell. De volt kevés lány, akikkel ott jól elbeszélgettem és kedvesen megírták, ha nem vállalják, amit kérek.

Találkoztam is néhánnyal onnan, akik felfogták, mit szeretnék (mert ugye előbb üzenetben érdeklődnék, utána telefon), és teljesítették a kérésem. Ők nagyrészt nagyon kedvesek voltak. De 1-2-nél kis időhúzás is volt a dologban, pl. 1 órából fél óra azzal ment el, hogy vécére kellett mennie, meg ezt azt kellett csinálnia akkor hirtelen.


Én egyébként nem értem, néhány fénykép alapján hogyan dönti el bárki is, h lefeküdne-e egy lánnyal. A valóság teljesen más, ezt tapasztalatból mondom!

2015. dec. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább telefonálni kell nekik. Az üzenet baromság. Eleve nem hallod a csaj hangján, hogy milyen. Az már egy első szűrőnek jó, ráadásul tudod hogy ővele találkozol majd.


Ezek nem chat partnerek, hanem qrvák. Tessék felhívni őket. Ha beszélgetni akarsz akkor ott helyben kell, miután letejelted a zs-t...


Nem tudom miket kérsz tőlük :D de lehet nem is akarom tudni...

2015. dec. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

9. Nem beszélgetni akarok, csak néha alakult már így. Már ha egyáltalán hajlandók visszaírni. De van 1-2, aki eleve kommunikatívabb már írásban is. kezdésnek mindenképpen jobb (lenne) elsőre az üzenet.

Ha nem akarod tudni, az a te dolgod, egyébként semmi durva nincs benne.

2015. dec. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!