Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek benne lenne egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek benne lenne egy szexkapcsolatban?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy van egy srác, legyen a neve Bálint, akivel 4-5-ször kavartam régebben, elutazott hónapokra Spanyolországba és akkoriban egyszer smároltam a legjobb barátjával, Levivel. Nagyon részegek voltunk és semmi több nem történt, de totál belém zúgott. Azóta visszajött Bálint és azt mondta ezek után nem lehet köztünk semmi, mert Levi szerelmes belém és a legjobb barátja sokkal fontosabb. Erre én elcsábítottam. Tudom, nem volt jó döntés, de ezek után lehet valami Bálinttal? Nagyon vonzódunk egymáshoz.

2015. dec. 6. 22:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Gruppen tájm!
2015. dec. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
lehet! nevezzük katalinnak a 4ik csajt, összehozod vele Levit, és utána elcsábítod bálintot, aki elcsábítja katát és a kör bezárul.
2015. dec. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam, mi lenne, ha összehoznám Levit 1 csajjal és akk probléma megoldva.
2015. dec. 6. 23:05
 4/10 anonim ***** válasza:
de hisz Levinek ott van Fanni
2015. dec. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
dehát én úgy tudtam a Tomi összejött a Julcsival, nem ?
2015. dec. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

:DDDD

Jól van. :) Értem a poént, de azért nem ártana egy-két normális válasz.

2015. dec. 6. 23:34
 7/10 anonim ***** válasza:
Honnan tudjuk ? Őt kérdezd.
2015. dec. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem és azt mondta nem, de utána simán "visszafeküdt" mellém az ágyba. Szóval előtte is az a bizonyos elcsábítás abból állt hogy lesmároltam és onnan már nem ellenkezett.
2015. dec. 6. 23:56
 9/10 anonim ***** válasza:
Dugj mind a kettővel. Sőt akár egyszerre is. Jó barátok miért ne tudnának megosztozni egy lányon aki mindkettejüknek tetszik? Közben még pacsizhatnak is. :)
2015. dec. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Feltételezem Bálint eleve se akart tőled többet, de most már kifogása is van a drágának. :D
2015. dec. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!