Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mitől fáj a barátnőmnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől fáj a barátnőmnek kutyapózba?

Figyelt kérdés
Amúgy nem fáj Neki (vagy nem mondja),nem csinálok elvileg semmit rosszul,többi póznál nincs gond,de ahogy misszionáriusba kerülünk,elkezd fájni a hasa,vagy mittudoménmije. Nincs nagy péniszem,20-22 centi körül van. Mi lehet a gond?
2015. dec. 6. 20:05
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Igen, hülye kérdés volt. A baj, hogy senki nem tudja eldönteni, hogy nagyzolásból írtad, hogy neked nincs nagy a 22 centiddel, vagy tényleg annyira ostoba vagy, hogy ezt átlagosnak hiszed. Másrészt, ha már egy baseball ütővel a lábad között hadonászol egy nő legszentebb testrésze körül (pláne benne), akkor tanuld mán' meg használni bakker...


Nekem is van barátnőm, nekem tényleg nincs nagy farkam (16-17), de mégis tudom, hogyan ne okozzak vele fájdalmat, ugyanis neki tényleg az átlagosnál rövidebb és szűkebb hüvelye van. Talán tényleg nem kellene tövig feltolnod az agyába a micsodádat.

2015. dec. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Nem nagyon olvasgattam eddig soha utána,hogy mekkora az átlagos fallosz,mer' nem érdekel,kinek mekkora van. Tényleg azt hittem,hogy ez nem nagy,átlagos. A stílusom meg ilyen,nem tehetek róla. Mondtam,hogy nem nyomtam tövig!
2015. dec. 6. 20:34
 13/17 anonim ***** válasza:

szia!

hány évesek vagytok?

2015. dec. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Az miért fontos?
2015. dec. 6. 20:59
 15/17 A kérdező kommentje:
Ő 22 én 25.
2015. dec. 6. 20:59
 16/17 anonim ***** válasza:

azta k....

lezsibbadtam most teljesen

mi az anyám haragjáért tömöd neki be tövig a farkadat? A hüvely kb 14cm hosszú. Szerinted ha betolsz egy 20-22centis valamit akkor az jó érzés lesz neki? Inkább menjél kapálni abból nem lesz gondja senkinek.

2015. dec. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
A lezsibbadt agyaddal biztos nem olvastad el,hogy ezerszer leírtam,hogy nem tolom tövig. Sok bébifarkú gyerek osztja itt az észt...olyat írjatok,amivel meg tudom,tudja oldani a problémát...
2015. dec. 7. 09:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!