Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk nem zavarbenneteket,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk nem zavarbenneteket, hogy a páratokba volt már nagyobb farok is mint a tiétek?

Figyelt kérdés

Én ezért félek,hogy nem leszek elég annak akivel összejövök így aztán nem lesz bele semmi mert beijedek.


Honnan tudom hogy volt e már benne nagyobb?

Onnan hogy nekem kicsi van és ő nekik már voltak pasijaik több alkalmi kapcsolataik.


És ne mondjátok,hogy keressek olyat aki még szűz mert olyan nincsen.


Attól félek,hogy nem leszek elég nekik.

12 cm az átmérő pedig 3,7.

Találtam sok olyan kérdést itt akik 15 cm farkukkal problémáztak és ott a válaszokban eggyértelműen az jött le,hogy az sem jobb mint az enyém. Legalább 17 kell nekik 4,5-5 cm átmérővel minimum.


Őszinte válaszokat akarok kapni mert el akarom kerülni a csalódást leki sérüléseket. Jobb bánni,hogy nem történt meg mert akár talán jól is elsülhetett volna mint hogy ,megtörténik és rosszl sül el majd elpusztul az a kevés önbizalmam is ami van.


2015. dec. 1. 21:27
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Bocs a hibákért csak ez a hülye android.
2015. dec. 1. 21:28
 2/16 anonim ***** válasza:
58%
te most akkor lány vagy fiú vagy vagy bu*zi?
2015. dec. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. dec. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
17%

nekem 14 cm, és félek én is


28/F SZűz

2015. dec. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
44%
Jajj, urban legend ez a 18-20 / 5-5.5 centis igény. Ne zavarjon, hogy a sörösdoboznak van amúgy 65-70 mm-es átmérője. Még az 5,5 is rohadt vastag lenne a legtöbb nőnek, be sem férne kellemesen 95%-uknak. Képzeled, hogy vonalzóval állnak oda szex előtt? Rohadt sokan rákamuznak 3-4 centit is simán élőben meg itt is, az itt leírt 17-18-as az az esetek 90%-ban jó ha van 14-15 a valóságban, vagy még rövidebb. A vastagság számít, abban hozod az átlagosat simán. Ne parázz ilyen sületlenségeken. Ha beolt a nő, visszaolthatod, hogy miért van rakéta csö.cse, vagy miért ilyen kicsi?
2015. dec. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Ne használj olyan szavakat amik fent akadnának itt a gyik szerverén.

Úgy mond hogy meleg.

Egyébként hetero vagyok viszont abból amit te írtál úgy tűnik,hogy agyilag alultáplált vagy. :-)

Ez csak úgy tűnik ezért lehet higy nem vagy az ne vedd sértésnek.

2015. dec. 1. 21:39
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszi spasibo jó ötletnek hangzik amit írtál.
2015. dec. 1. 21:41
 8/16 tetro ***** válasza:
76%

21.39

azért szexuálterapeutának nem menj el olyan tanácsokkal, melyek alapján egymás sértegetése és megalázása a jó technika :D

2015. dec. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondolkodtam ilyen eszetlenségen és azt javasolom, hogy Te se tedd, mert semmi értelme ezen előre parázni.
2015. dec. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nekem se nagy 15 hosszu 5cm vastag... Ha tetszik tetszik ha nem nem de ha szeret remelhetoleg mindenhogy szeret:D:)
2015. dec. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!