Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire beszéltetek a párotok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire beszéltetek a párotoknak az exetekről szexuális téren?

Figyelt kérdés

A válaszokhoz légyszi írjátok, hogy

- Neki milyenek voltak az előtte lévő kapcsolatai, mennyi volt

- Hogy reagált rá, milyen részlet volt az, ami zavarta, volt-e olyan, ami túlzás volt neki


Ugyanez természetesen rátok vonatkozólag is, ti hogy éltétek meg, mit tudtatok meg és mit nem akartatok volt.

Előre is köszi.



2015. nov. 30. 16:40
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen őszintének lenni hülyeség, csak fájdalmat okoz. Mást úgysem tudsz tenni, és az, hogyha pl túl sok emberrel voltál, de ma már más ember vagy, nem nagyon számít. Pl én férfiként közel 30 nővel voltam, és ebből 10et vallok be következetesen. G3c1ség? Szerintem nem az, mert mar nem lennek annyi novel, es meg veletlen az a benyomas lenne rolam, hogy mindenhova berakom es nem tudok parkapcsolatban lenni. Sosem csaltam meg egy barátnőmet se, pedig voltak hosszútávú kapcsolatok.



Részleteket meg pláne nem fogok mesélni... Csak akkor hozok fel peldat, ha azt ugy hozom fel, hogy a jelenlegi parom mennyivel jobb..

2015. nov. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ezek közül volt, aki sokat mesélt és korlátlan volt? Hogy érintett téged?
2015. nov. 30. 19:59
 3/7 PearlDiver ***** válasza:

Szerintem egy jó kapcsolatban a felek őszinték egymással, nincs értelme titkokat tartani. Hiszen egymásra építjük az életünket, olyan alapozásra sem húznék fel egy házat amiről nem tudom hogy tömör beton helyett nem sittel van-e feltöltve?

Ezért én egy komoly kapcsolatban nem titkolok el semmit. Nem azt mondom hogy ha szerelmes vagyok, akkor a harmadik randin kitálalok minden szaftos részletet, de ahhoz hogy mélyen megismerjük egymást, kell az is hogy tudjunk egymás viselt dolgairól. Nagyon közel tud hozni amúgy két embert, ha nyíltak egymással ilyen tekintetben.

A barátnőm előttem 4 sráccal feküdt le, és mivel nekem ő az első, eleinte nem volt könnyű együtt élni a tudattal. De megszoktam, elfogadtam és most már nem pörgök rajta. Viszont ha évek után derülne ki (mert kiderülne), hogy nem mondott igazat vagy elhallgatott dolgokat, az baromi szarul esne, és megrendülne benne a bizalmam.


Én szintén elmeséltem neki mindent az exeimről, bár ez ugye csak alakulófélben megszakadt kapcsolatokat jelent. Némi orál, petting és hasonlók. Helyzetünkből eredően ezek számára nem jelentettek semmilyen rossz érzést :)

26F

2015. dec. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Volt már akikkel előkerült. Általában nem volt ezzel gond, szerintem azon is múlik hogyan és mikor hozza fel az ember. Én elég nyílt vagyok ilyen téren (is) és abban hiszek, hogy jobb mindent megbeszélni. Miután ezt megszokja egy pár már nem igazán vannak "tabu" témák.

Leginkább az volt jellemző, hogy az került elő mik voltak a másik kapcsolat hibái, mi hogyan tudjuk ugyan azt elkerülni. Meg persze az is, hogy kivel mi volt jó, mi működött. Ez igaz ugyan úgy a hétköznapokra és a szexre is.

2015. dec. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja én 31F vagyok a jelenlegi párom pedig 27.
2015. dec. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Ezek közül volt, aki sokat mesélt és korlátlan volt? Hogy érintett téged?"


Hát figyelj, nem élek tündérmesékben. A nők is hazudnak róla. :D Nem szeretek konkrét sztorikat hallani. Ha párkapcsolatából mesél sztorikat, az nem zavar, mégha részletesen, az sem.


Viszont az zavar, ha valaki egyéjszakásokról beszél(és szeretem)... Lehet hülyeség, de azt is tudom, hogy a nők szoktak nagydolgozni, mégse kérdezgetem, hogy milyet szart, pláne nem megyek be utána vécére és végignézem, hogy mi történik.

2015. dec. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Találkoztam ilyen reakcióval is.

"A feleségem, amikor megismerkedtünk "szépített" az előző kapcsolatai, szexpartnerei számán. 20 év után derült ki. 2 gyerekkel hagytam ott.

Nem az volt a baj, hogy akkor letagadta, hanem az, hogy nem vallotta be az első év előtt, és a 20 évnyi hazudozás."

2015. dec. 12. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!