Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Olyan pasival feküdtem le aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan pasival feküdtem le aki több csajjal volt. Ha elkaptam volna valami nemi betegséget már jelentkeztek volna tünetek?

Figyelt kérdés
Nem tudom mire számítsak ?1 hónap telt el azóta még semmi bajom

2015. nov. 29. 11:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

ÉS ez nem összekeverendő az AIDS-cel .

Kíváncsi vagyok más véleményére is. Ki mit gondol erről? ** mármint a HPV vírusos hozzászólásomról .

2015. nov. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Szia! Engem erdekel a HPV. En pasi vok es most voltam szuresen. HIV Chlamidya HCV negativ mind. De HPV nem volt koztuk. Bnom meg csak rakszuresre jar. Erdemes lenne elmennie HPV szuresre... vermintabol gondol?! Ha o negativ akkor valszeg en is ha meg pozitiv akkor en is. Ki lehet irtani gyógyszerrel a virust ha van? Koszi
2015. nov. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Kozben rakerestem:

[link]

2015. nov. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Igen szerintem a vérből lehet kimuatani. És nyilván ha a barátnőd negatív akkor nagy eséllyel te is az vagy.
2015. nov. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!