Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hetero srácok! Erre az üzenetr...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hetero srácok! Erre az üzenetre ti mit lépnétek?

Figyelt kérdés

"Megpróbálok őszinte lenni, remélem mindent megértesz, hisz már 18 éves leszel lassan. Nem tudom, hogy feltűnt-e neked, ez egy kamu facebook, amit azért hoztam létre, hogy elmondjam neked a véleményem egy-két dologról.

Ha van valaki, aki tetszik neked, legyen az fiú vagy lány, mert igazából nem tudom, hogy melyik ’csapatban játszol’, menj oda hozzá és mond meg neki őszintén. Ha lányról van szó akkor könnyebb dolgod van, ha pedig fiúról, akkor először bizonyosodj meg róla, hogy veled ’egy csapatban játszik-e’. Ezt azért emeltem ki, mert én is hasonló helyzetben vagyok és én sem tudom eldönteni, hogy odamerjek-e eléd állni, hogy mi a szitu, vagy inkább tovább emésszem magam ezzel a dologgal. Nem tudhatod, hogy ki vagyok, mert nem ismersz, ezért is ilyen nehéz ez a helyzet. Lehet, hogy most ezt viccesnek találod, hogy „hi-hi egy b*****zi beindult rám xD”, de részemről ez egyáltalán nem ilyen egyszerű. Mielőtt embereket meggyanúsítanál, hogy ők írogatnak neked, gondolkozz egy kicsit. Én ezt nem fogom továbbadni senkinek, hiszen számomra fontos a diszkréció, rád bízom, hogy, hogy döntesz. A véleményedre mindenképp kíváncsi vagyok, ha őszinte leszel, azt külön megköszönöm."



2015. nov. 27. 17:44
 1/6 Estienne ***** válasza:

Attól függ homokos vagy-e? Mert ez elég lényeges része a dolognak :D


a: az vagy és közlöd vele

b: mondod neki, hogy bocsi, te 100% a csajokat szereted

2015. nov. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A kérdésfeltevésből feltételezem, hogy heteró vagy úgyhogy csak mondd meg neki kedvesen, hogy téged sajnos nem érdekelnek a fiúk. Ha esetleg mégis szeretnél tőle valamit, akkor meg nyugodtan legyél őszinte.
2015. nov. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kaptam már ilyet, meg cifrábbat is... :D De természetesen megmondanám neki normálisan, hogy máshol keresgéljen. :D
2015. nov. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én ezt írnám:


Nagyon sajnálom, de abszolút hetero vagyok.

Minden jót!

2015. nov. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 kovpet ***** válasza:
"Te kamu vagy, de én nem. Gondolod, ha lenne valami titkom, akkor épp egy bevallottan kamu identitásnak mondanám el?"
2015. nov. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 opened paradise ***** válasza:
Értékelném azt,hogy ezt el merte mondani,biztos nehéz volt neki. Érdekelne ki ő,de "sajnos" (én jól érzem magam heteróként) nem lehetne olyan folytatása,mint amilyet szeretne.
2015. nov. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!