Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Budapesten vanak fiatal koru...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Budapesten vanak fiatal koru prostik? (NEM a 14 ev alatikra gondoltam) szimplan kivancsi vagyok h itt is letezik ilyen?

Figyelt kérdés
2015. nov. 26. 05:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Bizonyára vannak, de ha esetleg mégsem csupán kíváncsiságból tetted fel a kérdést, idézek valamit a Büntető Törvénykönyvünkből: (a 2. bekezdés a lényeg)


203. § (1) Aki tizennyolcadik életévét be nem töltött személy prostitúciójából haszonszerzésre törekszik, bűntett miatt három évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.

(2) Az (1) bekezdés szerint büntetendő, aki tizennyolcadik életévét be nem töltött személlyel való szexuális cselekményért ellenszolgáltatást nyújt.

2015. nov. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Lakásokban nemigazán. 2 nagy hirdető oldal van, és ha felmerül a gyanú, hogy kiskorú egy hirdető, akkor ellenőrzik és leszedik a hirdetést.

Az utcai lányok között már sanszosabb.

2015. nov. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem csak menj el hétvégén egy-egy diszkóba... :D
2015. nov. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!