Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Járnátok olyan lánnyal aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok olyan lánnyal aki nem szokott fürdeni?

Figyelt kérdés
csak heti 1-2 max 3 alkalommal de nem vagyok büdös amúgy
2015. nov. 22. 22:04
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
50%
Ha nem vagy cigány, akkor csak nagyon igénytelen vagy
2015. nov. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 opened paradise ***** válasza:
50%

De miért?

Mint a tök alsóban,belökném a folyóba és lecsutakolnám :D

2015. nov. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
50%

Mindent úgy kell kihúzni belőled.

Az intim részeid sem szoktad mosni?

Mondjuk,menstruáció alatt?

2015. nov. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
44%
Nagyon csodálatos személyiség meg bályos arc "nekem ezek", hogy 1 szó nélkül járjak Veled ennek a tudatában :D Mert hogy egyszer nálam is becsúszik már este nincs kedvem zuhanyozni az ok...De folyamatosan ^^ Lényeg: járnék veled 25F
2015. nov. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
50%
Azt hittem a hippik már cirka harminc éve eltűntek.
2015. nov. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 Missi_Key ***** válasza:
50%

hamár megfogalmazódott benned hogy emiatt nem járnának veled akkor nehéz lenne beszállni a kádba naponta?

drága a víz vagy mivan?

2015. nov. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
59%

Fujj b@azdmeg! :D

Akkor egy pár napos tisztátlan bré, ezek szerint bemenne a pofikádba? :D Csak egy kis letapadt túró lenne rajta, de nem büdös? :D Bevennéd?

2015. nov. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
89%

olyan lánnyal nem járnék aki nem szokott fürdeni, de aki hetente legalább 1x, azzal minden további nélkül. én se szoktam naponta fürdeni, csak ha már érzem, hogy szükségem van rá, vagy csak ott ahol szükség van rá. persze szex előtt mindenképpen leszoktam teljesen fürdeni, mert igaz hogy én is szeretem a természetes illatokat, de nem szeretném, ha valami nem tiszta dolog a másik szájába kerülne rólam.. az elég kínos lenne.

egyébként a sok értelmes gyöxi azt se tudja, hogy még a bőrgyógyászok se javasolják a naponta fürdést, nem véletlenül! ettől még nem lesz valaki igénytelen hogy kihagy pár napot! ha viszont valaki már büdös, akkor az nyilván túl ritkán fürdik!

37f

2015. nov. 23. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Hát én el nem tudnám képzelni, hogy ne fürödjek naponta..
2015. nov. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!