Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 20 év alatti lányok, akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 év alatti lányok, akik min.2-3 évvel fiatalabb fiúval járnak. Miért?

Figyelt kérdés
Sosem értettem az ilyet, azt sem, akinek 30 körüli palija van, de ezt végképp nem. Mit tud egy ilyen fiú mutatni? Nem zavar, hogy kinéznek titeket a kortársaitok?

2015. nov. 20. 21:03
 1/7 anonim ***** válasza:
hál istennek vannak akiket nem zavar :)
2015. nov. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én azt mondom, hogy magaddal foglalkozz, ne azzal hogy más kivel jár. Nem tudom miért kell erről témázni, ha egy 18 éves csajnak egy 15 éves fiú tetszik, akkor mi van? Ha tartós a kapcsolatuk, akkor 10 év múlva az a pár év egyáltalán nem lesz feltűnő. De ha nem is tartós, ez akkor sem probléma, szerintem. Azt csinálnak, amit szeretnének.
2015. nov. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Irigykedsz , mi?
2015. nov. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 opened paradise ***** válasza:

Inkább miért is ne!?

És ez a kinézés,hogy? Senki sem tudja ezt külső alapján pontosan.

2015. nov. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egy 2-3 évvel idősebb ember simán lehet értelmesebb és komolyabb, mint egy idősebb. Ennyi év egyszerűen semmi.

Aki meg azzal foglalkozik, hogy a kortársai kinézik, az inkább ne is járjon senkivel...

2015. nov. 21. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

úgy általánosságban egy idősebb pasi melletti érvek:


1) egy 30 éves már férfi, nem fiú. állása van, nem fél elkötelezni magát, nem flörtöl össze vissza, nem ül egész nap a gép előtt. el tud vinni vacsorázni, szórakozni.

2) egy 30 évesnek van lakása, ahova bármikor fel lehet menni szexelni, nála lehet tölteni egy hétvégét, úgy, hogy nem kell alkalmazkodni a családjához-lakótársaihoz.

3) egy 30 évesnek van kocsija, ha bármi van, érted jön, hazavisz.

4) egy 30 éves már jó esetben tudja, hogy nem attól fogom élvezni a szexet, hogy nagy fas#a van, vagy úgy d#g, mint egy gép.

5) egy 30 éves már nem keresi önmagát, tudja, hogy hova tart, és mit akar. a maga ura, nem megy el egy másik városba továbbtanulni.

2015. nov. 21. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
mondjuk mert tetszik neki a srác meg szereti? ilyenkor sztem 2-3 év nem annyira számít. én 23 éves vagyok de simán jó lenne egy 2-3 évvel fiatalabb srác is:D
2015. nov. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!